NeFUB competitie

Komende wedstrijden

10
mrt
10:15

UFC Utrecht 4 - UFC Utrecht 3

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Dames Floorball Competitie
10:30

Hot Flames 1 - Sonics 1

Wedstrijdleiding: UFC Groningen 1
Sportcentre de Bongerd, Wageningen
Heren Floorball Competitie
10:30

Messed Up 2 - Jungle Speed

Wedstrijdleiding: Hot Flames 2
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Heren Floorball Competitie
10:30

HSK 1 - FB Agents

Wedstrijdleiding: Blue Falcons 3
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Floorball Competitie
12:00

UFC Utrecht 2 - Hot Flames 1

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 3
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Dames Floorball Competitie
12:15

Jungle Falcons - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: Messed Up 2
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Dames Floorball Competitie
12:45

Lions Together - UFC Groningen 1

Wedstrijdleiding: Sonics 1
Sportcentre de Bongerd, Wageningen
Heren Floorball Competitie
12:45

Hot Flames 2 - Blue Falcons 3

Wedstrijdleiding: FB Agents
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Floorball Competitie
14:00

UFC Utrecht 2 - Messed Up 1

Wedstrijdleiding: HFC Heroes
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Heren Floorball Competitie
14:15

UFC Utrecht 1 - Blue Falcons 1

Wedstrijdleiding: Hot Flames 1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Heren Floorball Competitie
14:30

Face Off - HSK 2

Wedstrijdleiding: HSK Agents
Roemer Visscher College, Den Haag
Heren Floorball Competitie
14:30

UFC Groningen 3 - Blue Falcons 2

Wedstrijdleiding: Lions Together
Sportcentre de Bongerd, Wageningen
Heren Floorball Competitie
16:15

UFC Groningen - UFC Utrecht 1

Wedstrijdleiding: Blue Falcons 2
Sportcentre de Bongerd, Wageningen
Dames Floorball Competitie
16:15

UFC Groningen 2 - HFC Heroes

Wedstrijdleiding: Messed Up 1
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Heren Floorball Competitie
16:30

UFC Utrecht 3 - FC Breda

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Heren Floorball Competitie
16:45

HSK Agents - Sonics

Wedstrijdleiding: Face Off
Roemer Visscher College, Den Haag
Dames Floorball Competitie
18:15

UFC Utrecht 4 - Sonics 2

Wedstrijdleiding: FC Breda
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Heren Floorball Competitie
11
mrt
10:30

UFC Utrecht 1 - Fake Flamingo's

Wedstrijdleiding: The Lion Kings
Het Gastland, Rhenen
Mixed voorjaar 2018
10:30

Jungle-Speed Old Stars - HSK Falcons

Wedstrijdleiding: U.C. Face Off 3
ACLO, Groningen
Mixed voorjaar 2018
10:30

WEL - Jungle-Speed 2+1

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
10:30

Mixed Flamingo's - Jungle-Speed 1

Wedstrijdleiding: Stick Together 2
Het Gastland, Rhenen
Mixed voorjaar 2018
10:30

Hot Shots 1 - Sanders Salamanders

Wedstrijdleiding: Reunited
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
11:15

Burnt Pancakes - The Lion Kings

Wedstrijdleiding: Mixed Flamingo's
Het Gastland, Rhenen
Mixed voorjaar 2018
11:15

De Shooters - U.C. Face Off 3

Wedstrijdleiding: Jungle-Speed Old Stars
ACLO, Groningen
Mixed voorjaar 2018
11:15

HSK Mixed - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: WEL
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
11:15

Reunited - Jungle-Speed 2

Wedstrijdleiding: Hot Shots 1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
11:15

BamBamBam - Messed Up 1

Wedstrijdleiding: Hot Shots 2
ACLO, Groningen
Mixed voorjaar 2018
11:15

Stick Together 2 - Blue Falcons

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 1
Het Gastland, Rhenen
Mixed voorjaar 2018
12:00

Stick Together 1 - UFC Utrecht 1

Wedstrijdleiding: Blue Falcons
Het Gastland, Rhenen
Mixed voorjaar 2018
12:00

FC Breda - Jungle-Speed Old Stars

Wedstrijdleiding: Stick Together 3
ACLO, Groningen
Mixed voorjaar 2018
12:00

U.C. Face Off 2 - WEL

Wedstrijdleiding: Jungle-Speed 2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
12:00

Fake Flamingo's - Mixed Flamingo's

Wedstrijdleiding: Stick Together 4
Het Gastland, Rhenen
Mixed voorjaar 2018
12:00

Jungle-Speed 2+1 - Hot Shots 1

Wedstrijdleiding: Ailuropoda melanoleuca
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
12:00

HSK Falcons - Hot Shots 2

Wedstrijdleiding: Messed Up 1
ACLO, Groningen
Mixed voorjaar 2018
12:45

Stick Together 4 - Burnt Pancakes

Wedstrijdleiding: Jungle-Speed 1
Het Gastland, Rhenen
Mixed voorjaar 2018
12:45

Ailuropoda melanoleuca - HSK Mixed

Wedstrijdleiding: Sanders Salamanders
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
12:45

Stick Together 3 - De Shooters

Wedstrijdleiding: U.C. Face Off 1
ACLO, Groningen
Mixed voorjaar 2018
12:45

UFC Utrecht 2 - Reunited

Wedstrijdleiding: Jungle-Speed 2+1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
12:45

U.C. Face Off 3 - BamBamBam

Wedstrijdleiding: HSK Falcons
ACLO, Groningen
Mixed voorjaar 2018
12:45

The Lion Kings - Stick Together 2

Wedstrijdleiding: Fake Flamingo's
Het Gastland, Rhenen
Mixed voorjaar 2018
13:30

Jungle-Speed 1 - Stick Together 1

Wedstrijdleiding: Burnt Pancakes
Het Gastland, Rhenen
Mixed voorjaar 2018
13:30

U.C. Face Off 1 - FC Breda

Wedstrijdleiding: De Shooters
ACLO, Groningen
Mixed voorjaar 2018
13:30

Sanders Salamanders - U.C. Face Off 2

Wedstrijdleiding: HSK Mixed
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
13:30

UFC Utrecht 1 - Mixed Flamingo's

Wedstrijdleiding: The Lion Kings
Het Gastland, Rhenen
Mixed voorjaar 2018
13:30

Jungle-Speed Old Stars - Hot Shots 2

Wedstrijdleiding: U.C. Face Off 3
ACLO, Groningen
Mixed voorjaar 2018
13:30

WEL - Hot Shots 1

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
13:30

Hot Shots 2 - U.C. Face Off 1

Wedstrijdleiding: BamBamBam
ACLO, Groningen
Mixed voorjaar 2018
14:15

Messed Up 1 - Stick Together 3

Wedstrijdleiding: Hot Shots 2
ACLO, Groningen
Mixed voorjaar 2018
14:15

Jungle-Speed 2 - Ailuropoda melanoleuca

Wedstrijdleiding: Hot Shots 1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
14:15

Blue Falcons - Stick Together 4

Wedstrijdleiding: Stick Together 1
Het Gastland, Rhenen
Mixed voorjaar 2018
14:15

De Shooters - BamBamBam

Wedstrijdleiding: FC Breda
ACLO, Groningen
Mixed voorjaar 2018
14:15

HSK Mixed - Reunited

Wedstrijdleiding: U.C. Face Off 2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
14:15

Burnt Pancakes - Stick Together 2

Wedstrijdleiding: Mixed Flamingo's
Het Gastland, Rhenen
Mixed voorjaar 2018
15:00

HSK Falcons - U.C. Face Off 1

Wedstrijdleiding: BamBamBam
ACLO, Groningen
Mixed voorjaar 2018
15:00

Jungle-Speed 2+1 - Sanders Salamanders

Wedstrijdleiding: Reunited
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
15:00

Fake Flamingo's - Jungle-Speed 1

Wedstrijdleiding: Stick Together 2
Het Gastland, Rhenen
Mixed voorjaar 2018
15:00

Hot Shots 2 - FC Breda

Wedstrijdleiding: Messed Up 1
ACLO, Groningen
Mixed voorjaar 2018
15:00

Hot Shots 1 - U.C. Face Off 2

Wedstrijdleiding: Jungle-Speed 2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
15:00

Mixed Flamingo's - Stick Together 1

Wedstrijdleiding: Blue Falcons
Het Gastland, Rhenen
Mixed voorjaar 2018
15:45

UFC Utrecht 2 - Jungle-Speed 2

Wedstrijdleiding: WEL
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
15:45

The Lion Kings - Blue Falcons

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 1
Het Gastland, Rhenen
Mixed voorjaar 2018
15:45

U.C. Face Off 3 - Messed Up 1

Wedstrijdleiding: Jungle-Speed Old Stars
ACLO, Groningen
Mixed voorjaar 2018
15:45

BamBamBam - Stick Together 3

Wedstrijdleiding: HSK Falcons
ACLO, Groningen
Mixed voorjaar 2018
15:45

Stick Together 2 - Stick Together 4

Wedstrijdleiding: Fake Flamingo's
Het Gastland, Rhenen
Mixed voorjaar 2018
15:45

Reunited - Ailuropoda melanoleuca

Wedstrijdleiding: Jungle-Speed 2+1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
16:30

Stick Together 1 - Fake Flamingo's

Wedstrijdleiding: Burnt Pancakes
Het Gastland, Rhenen
Mixed voorjaar 2018
16:30

U.C. Face Off 2 - Jungle-Speed 2+1

Wedstrijdleiding: HSK Mixed
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
16:30

FC Breda - HSK Falcons

Wedstrijdleiding: De Shooters
ACLO, Groningen
Mixed voorjaar 2018
16:30

Sanders Salamanders - WEL

Wedstrijdleiding: Ailuropoda melanoleuca
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
16:30

Jungle-Speed 1 - UFC Utrecht 1

Wedstrijdleiding: Stick Together 4
Het Gastland, Rhenen
Mixed voorjaar 2018
16:30

U.C. Face Off 1 - Jungle-Speed Old Stars

Wedstrijdleiding: Stick Together 3
ACLO, Groningen
Mixed voorjaar 2018
17:15

Stick Together 4 - The Lion Kings

Wedstrijdleiding: Jungle-Speed 1
Het Gastland, Rhenen
Mixed voorjaar 2018
17:15

Ailuropoda melanoleuca - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: U.C. Face Off 2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
17:15

Stick Together 3 - U.C. Face Off 3

Wedstrijdleiding: FC Breda
ACLO, Groningen
Mixed voorjaar 2018
17:15

Blue Falcons - Burnt Pancakes

Wedstrijdleiding: Stick Together 1
Het Gastland, Rhenen
Mixed voorjaar 2018
17:15

Jungle-Speed 2 - HSK Mixed

Wedstrijdleiding: Sanders Salamanders
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Mixed voorjaar 2018
17:15

Messed Up 1 - De Shooters

Wedstrijdleiding: U.C. Face Off 1
ACLO, Groningen
Mixed voorjaar 2018
17
mrt
09:30

UFCG Lewenborg D1 - UFCG Beijum D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
09:30

UFCG Beijum E1 - HSV E1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord E
10:10

UFCG Beijum D2 - SC Rodenburg D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
10:10

HSV D1 - HSV D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
10:50

SC Rodenburg D1 - UFCG Selwerd D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
10:50

HSV E2 - UFCG Beijum E1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord E
11:30

UFCG Lewenborg D1 - SC Rodenburg D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
11:30

UFCG Beijum D1 - UFCG Beijum D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
12:10

UFCG Selwerd C2 - HSV C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord C
12:10

SC Rodenburg C1 - UFCG Selwerd C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord C
12:50

HSV D1 - SC Rodenburg D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
12:50

UFCG Selwerd D1 - HSV D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
13:30

UFCG Selwerd C1 - UFCG Selwerd C2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord C
13:30

SC Rodenburg C1 - HSV C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord C
14:30

UFCG Selwerd A/B1 - UFCG Beijum A/B1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord A/B
15:35

UFCG Lewenborg A/B1 - UFCG Selwerd A/B2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord A/B
16:40

UFCG Lewenborg A/B2 - SC Rodenburg A/B1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord A/B
18
mrt
09:30

UFC Lions C2 - UFCU Lunetten C1

Wedstrijdleiding: Sonics C1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden C
09:30

FC Quicksticks C1 - UFCU Lunetten C2

Wedstrijdleiding: UFC Lions C1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden C
09:45

UFCU Leidsche Rijn E1 - FB Agents E1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames E1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
09:45

Sonics E1 - HFC Heroes E1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn E2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
09:45

Sonics E2 - Floorball Flames E3

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten E2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
10:10

Sonics C1 - UFC Lions C1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten C1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden C
10:10

Sonics C2 - Floorball Flames C1

Wedstrijdleiding: UFC Lions C2
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden C
10:30

Floorball Flames E1 - FC Quicksticks E1

Wedstrijdleiding: FB Agents E1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
10:30

Floorball Flames E2 - UFCU Leidsche Rijn E2

Wedstrijdleiding: HFC Heroes E1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
10:30

UFCU Leidsche Rijn E3 - UFCU Lunetten E2

Wedstrijdleiding: Floorball Flames E3
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
10:50

Floorball Devils C1 - UFC Lions C2

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten C2
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden C
10:50

UFCU Lunetten C1 - FC Quicksticks C1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn C1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden C
11:15

UFCU Oog in Al E1 - FB Agents E1

Wedstrijdleiding: FC Quicksticks E1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
11:15

UFCU Lunetten E1 - HFC Heroes E1

Wedstrijdleiding: Sonics E1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
11:15

UFCU Oog en Al E2 - Floorball Flames E3

Wedstrijdleiding: Sonics E2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
11:30

UFCU Leidsche Rijn C1 - Sonics C1

Wedstrijdleiding: FC Quicksticks C1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden C
11:30

UFC Lions C1 - Sonics C2

Wedstrijdleiding: Floorball Devils C1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden C
12:00

Floorball Flames E1 - UFCU Leidsche Rijn E1

Wedstrijdleiding: UFCU Oog in Al E1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
12:00

Floorball Flames E2 - Sonics E1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten E1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
12:00

UFCU Leidsche Rijn E3 - Sonics E2

Wedstrijdleiding: UFCU Oog en Al E2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
12:20

UFCU Lunetten C2 - Floorball Devils C1

Wedstrijdleiding: UFC Lions C1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden C
12:20

Floorball Flames C1 - UFCU Leidsche Rijn C1

Wedstrijdleiding: Sonics C2
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden C
12:45

FC Quicksticks E1 - UFCU Oog in Al E1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn E1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
12:45

UFCU Leidsche Rijn E2 - UFCU Lunetten E1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames E2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
12:45

UFCU Lunetten E2 - UFCU Oog en Al E2

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn E3
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
13:30

UFCU Lunetten D1 - UFCU Leidsche Rijn D1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames D1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden D
13:30

UFC Lions D1 - Sonics D1

Wedstrijdleiding: UFCU Oog in Al D1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden D
13:30

UFCU Lunetten D2 - HFC Heroes D1

Wedstrijdleiding: Sonics D2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden D
14:25

Sonics D1 - UFCU Lunetten D1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn D1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden D
14:25

UFCU Oog in Al D1 - UFC Lions D1

Wedstrijdleiding: HFC Heroes D1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden D
14:25

Floorball Flames D1 - Sonics D2

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten D2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden D
15:20

UFCU Leidsche Rijn D1 - UFCU Oog in Al D1

Wedstrijdleiding: Sonics D1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden D
15:20

Sonics D2 - UFCU Lunetten D2

Wedstrijdleiding: UFC Lions D1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden D
15:20

HFC Heroes D1 - Floorball Flames D1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten D1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden D
17:45

Blue Falcons 3 - Blue Falcons 2

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 2
Universitair Sportcentrum, Delft
Heren Floorball Competitie
25
mrt
00:00

UFC Utrecht 1 - HSK

Wedstrijdleiding: Sonics 1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Heren Nederlandse Loterij Cup
14
apr
09:15

UFCG Lewenborg D1 - HSV D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd Noord D
09:15

SC Rodenburg D1 - UFCG Beijum D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd Noord D
09:55

HSV D1 - SC Rodenburg D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd Noord D
09:55

UFCG Beijum D1 - UFCG Selwerd D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd Noord D
10:35

UFCG Lewenborg C1 - UFCG Selwerd C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd Noord C
10:35

UFCG Selwerd C2 - SC Rodenburg C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd Noord C
11:15

Nummer 1 - Nummer 4

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd Noord D
11:15

Nummer 2 - Nummer 3

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd Noord D
11:55

Nummer 5 - Nummer 8

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd Noord D
11:55

Nummer 6 - Nummer 7

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd Noord D
12:35

UFCG Lewenborg C1 - UFCG Selwerd C2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd Noord C
12:35

UFCG Selwerd C1 - SC Rodenburg C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Rodenburghal, Leek
Jeugd Noord C
15
apr
09:30

UFCU Lunetten C1 - Floorball Devils C1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn C1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
09:30

FC Quicksticks C1 - UFC Lions C2

Wedstrijdleiding: Sonics C1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
09:45

FB Agents E1 - FC Quicksticks E1

Wedstrijdleiding: UFCU Oog in Al E1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden E
10:10

UFCU Leidsche Rijn C1 - UFC Lions C1

Wedstrijdleiding: Floorball Devils C1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
10:10

Sonics C1 - Sonics C2

Wedstrijdleiding: FC Quicksticks C1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
10:30

UFCU Leidsche Rijn E1 - UFCU Oog in Al E1

Wedstrijdleiding: FB Agents E1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden E
10:50

UFC Lions C2 - UFCU Lunetten C2

Wedstrijdleiding: Floorball Flames C1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
10:50

Floorball Devils C1 - FC Quicksticks C1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten C1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
11:15

FB Agents E1 - Floorball Flames E1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn E1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden E
11:30

Floorball Flames C1 - Sonics C1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten C2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
11:30

Sonics C2 - UFCU Leidsche Rijn C1

Wedstrijdleiding: UFC Lions C2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
12:00

FC Quicksticks E1 - UFCU Leidsche Rijn E1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden E
12:20

UFCU Lunetten C2 - UFCU Lunetten C1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn C1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
12:20

UFC Lions C1 - Floorball Flames C1

Wedstrijdleiding: Sonics C2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
13:30

UFCU Leidsche Rijn D1 - UFC Lions D1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten D1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden D
13:30

Sonics D2 - UFCU Lunetten D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden D
13:30

HFC Heroes D1 - Floorball Flames D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden D
14:25

UFCU Oog in Al D1 - UFCU Lunetten D1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn D1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden D
14:25

UFC Lions D1 - Sonics D1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten D2
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden D
14:25

Sonics D2 - HFC Heroes D1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames D1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden D
15:20

UFCU Lunetten D1 - UFCU Leidsche Rijn D1

Wedstrijdleiding: UFCU Oog in Al D1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden D
15:20

Floorball Flames D1 - Sonics D2

Wedstrijdleiding: Sonics D1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden D
15:20

HFC Heroes D1 - UFCU Lunetten D2

Wedstrijdleiding: UFC Lions D1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden D
16:15

Sonics D1 - UFCU Oog in Al D1

Wedstrijdleiding: UFC Lions D1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden D
16:15

UFCU Lunetten D2 - Floorball Flames D1

Wedstrijdleiding: HFC Heroes D1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden D
12
mei
09:30

Nummer 5 - Nummer 7

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
10:10

Nummer 6 - Nummer 8

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
10:10

Nummer 1 - Nummer 3

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
10:50

Nummer 2 - Nummer 4

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
11:30

Nummer 5 - Nummer 6

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
11:30

Nummer 7 - Nummer 8

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
12:10

UFCG Selwerd C1 - UFCG Lewenborg C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord C
12:10

SC Rodenburg C1 - HSV C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord C
12:50

Nummer 1 - Nummer 2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
12:50

Nummer 3 - Nummer 4

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord D
13:30

SC Rodenburg C1 - UFCG Lewenborg C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord C
13:30

UFCG Selwerd C1 - HSV C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Sporthal Lewenborg, Groningen
Jeugd Noord C
13
mei
13:30

UFCU Lunetten A/B1 - FC Quicksticks A/B1

Wedstrijdleiding: UFC Lions A/B2
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden A/B
15:30

Sonics A/B2 - UFCU Leidsche Rijn A/B1

Wedstrijdleiding: Sonics A/B1
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden A/B
16:30

Sonics A/B1 - UFC Lions A/B1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn A/B1
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden A/B

Downloads

Zaterdag 10 maart 2018

Agenda Nieuw Welgelegen, Utrecht
PDF
Agenda Sportcentre de Bongerd, Wageningen
PDF
Agenda Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
PDF
Agenda Roemer Visscher College, Den Haag
PDF

Zondag 11 maart 2018

Agenda Het Gastland, Rhenen
PDF
Agenda ACLO, Groningen
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen, Utrecht
PDF

Zaterdag 17 maart 2018

Agenda Sporthal Lewenborg, Groningen
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Sporthal Lewenborg, Groningen
PDF

Zondag 18 maart 2018

Agenda Het Gastland, Rhenen
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Het Gastland, Rhenen
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen, Utrecht
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Nieuw Welgelegen, Utrecht
PDF
Agenda Universitair Sportcentrum, Delft
PDF

Zondag 25 maart 2018

Agenda Nieuw Welgelegen, Utrecht
PDF

Zaterdag 14 april 2018

Agenda Rodenburghal, Leek
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Rodenburghal, Leek
PDF

Zondag 15 april 2018

Agenda Nieuw Welgelegen, Utrecht
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Nieuw Welgelegen, Utrecht
PDF
Agenda Het Gastland, Rhenen
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Het Gastland, Rhenen
PDF

Zaterdag 12 mei 2018

Agenda Sporthal Lewenborg, Groningen
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Sporthal Lewenborg, Groningen
PDF

Zondag 13 mei 2018

Agenda Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
PDF

Bekijk via andere media:

Zaterdag 10 maart 2018
Zondag 11 maart 2018
Zaterdag 17 maart 2018
Zondag 18 maart 2018
Zondag 25 maart 2018
Zaterdag 14 april 2018
Zondag 15 april 2018
Zaterdag 12 mei 2018
Zondag 13 mei 2018