NeFUB competitie

Wedstrijden op zondag 15 oktober 2017

15
okt
10:30

Jungle-Speed 1 - Stick Together 1

Wedstrijdleiding: Henri Koops, Ilse Elzinga, Sam van Alst
Sportcentrum Olympos, Utrecht
Mixed Najaar 2017
10:30

Hot Shots - De Bieten

Wedstrijdleiding: Anne Gees Klunhaar, Eva Smal, Jacob Hoogenboom
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed Najaar 2017
10:30

Jungle-Speed Old Stars - Mixed Flamingo's

Wedstrijdleiding: David van der Sar, Jeroen Fernhout, Eline Punt
Sportcentrum Olympos, Utrecht
Mixed Najaar 2017
10:30

HSK Falcons - Blue Falcons

Wedstrijdleiding: Kiki Spoelstra, Jasper Meijer, Saskia Hesebeck
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed Najaar 2017
11:15

Trukes Tijgers - De Bende van Ellende

Wedstrijdleiding: Lin van den Oort, Lidewij Schutte, Casper Wolthuis
Sportcentrum Olympos, Utrecht
Mixed Najaar 2017
11:15

HSK Mixed - Reunited

Wedstrijdleiding: Remi van Berkum, Hot Shots
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed Najaar 2017
11:15

Jungle-Speed 2 - Fake Flamingo's

Wedstrijdleiding: Jim Strolenberg, Willemijn Smeets, Jungle-Speed Old Stars
Sportcentrum Olympos, Utrecht
Mixed Najaar 2017
11:15

Ailuropoda melanoleuca - Messed Up

Wedstrijdleiding: Nizette Couzy, Boris de Wilde, Xandra Maan
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed Najaar 2017
12:00

Jungle-Speed 1 - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: Jonathan Brugge, Sander Ton, Tessa Dijksman
Sportcentrum Olympos, Utrecht
Mixed Najaar 2017
12:00

De Shooters - Jungle-Speed 3

Wedstrijdleiding: Herdis Scheinck, Talitha Kostwinder, Zita Laureij
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e, Utrecht
Mixed Najaar 2017
12:00

Hot Shots - UFC Utrecht 1

Wedstrijdleiding: Vera Vermaas, Tom Piggott, HSK Mixed
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed Najaar 2017
12:00

Stick Together 1 - Jungle-Speed Old Stars

Wedstrijdleiding: Bart Blaauwendraad, Alexander Boogert, Renske Koning
Sportcentrum Olympos, Utrecht
Mixed Najaar 2017
12:00

Stick Together 3 - FC Breda

Wedstrijdleiding: Daan van Linge, Ingrid van de Laak, Eva Brouwers
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e, Utrecht
Mixed Najaar 2017
12:00

De Bieten - HSK Falcons

Wedstrijdleiding: Christian Moll, Jacco Bijlsma, Blue Falcons
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed Najaar 2017
12:45

WEL - Stick Together 2

Wedstrijdleiding: Guus Avis, Jungle-Speed 3, Kaspar Sonnemans
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e, Utrecht
Mixed Najaar 2017
12:45

Blue Falcons - HSK Mixed

Wedstrijdleiding: Remi van Berkum, Kim Muijsers, Hot Shots
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed Najaar 2017
12:45

Mixed Flamingo's - Trukes Tijgers

Wedstrijdleiding: Casper Wolthuis, Pepijn Clarijs, Lidewij Schutte
Sportcentrum Olympos, Utrecht
Mixed Najaar 2017
12:45

Fake Flamingo's - De Bende van Ellende

Wedstrijdleiding: Stick Together 1
Sportcentrum Olympos, Utrecht
Mixed Najaar 2017
12:45

The Lion Kings - Burnt Pancakes

Wedstrijdleiding: Joanne-Rose Buter, Edwin van Oosten, Vérène van Dongen
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e, Utrecht
Mixed Najaar 2017
12:45

Messed Up - Reunited

Wedstrijdleiding: Claudia Kranenberg, Catherine Kastelein, De Bieten
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed Najaar 2017
13:30

Jungle-Speed 2 - Jungle-Speed 1

Wedstrijdleiding: Bas Veerman, Mixed Flamingo's, Tom Knoop
Sportcentrum Olympos, Utrecht
Mixed Najaar 2017
13:30

FC Breda - De Shooters

Wedstrijdleiding: Eduard Pupupin, WEL, Tim Mulder
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e, Utrecht
Mixed Najaar 2017
13:30

Ailuropoda melanoleuca - Hot Shots

Wedstrijdleiding: Jacco Bijlsma, Christian Moll, Blue Falcons
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed Najaar 2017
13:30

Jungle-Speed 3 - Stick Together 3

Wedstrijdleiding: Bob Schats, Loek Nijhuis, Herdis Scheinck
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e, Utrecht
Mixed Najaar 2017
13:30

UFC Utrecht 1 - HSK Falcons

Wedstrijdleiding: Guus Rammeloo, Kristel de Groot, Messed Up
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed Najaar 2017
13:30

UFC Utrecht 2 - Jungle-Speed Old Stars

Wedstrijdleiding: Jikke Bakker, Niels-Jasper van den Berg, Fake Flamingo's
Sportcentrum Olympos, Utrecht
Mixed Najaar 2017
14:15

Stick Together 1 - Mixed Flamingo's

Wedstrijdleiding: Bas Mekel, Jeroen Fernhout, Eline Punt
Sportcentrum Olympos, Utrecht
Mixed Najaar 2017
14:15

De Bieten - Blue Falcons

Wedstrijdleiding: Jasper Meijer, Saskia Hesebeck, Ailuropoda melanoleuca
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed Najaar 2017
14:15

The Lion Kings - WEL

Wedstrijdleiding: Ed van Zoolingen, Joost Iwema, Esmee Korver
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e, Utrecht
Mixed Najaar 2017
14:15

Trukes Tijgers - Fake Flamingo's

Wedstrijdleiding: Jos Joore, Maarten Donders, Marieke Markus
Sportcentrum Olympos, Utrecht
Mixed Najaar 2017
14:15

HSK Mixed - Messed Up

Wedstrijdleiding: Stefan Oldewarris, Inge van Dasselaar, Eliane Schuurman
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed Najaar 2017
14:15

Burnt Pancakes - Stick Together 2

Wedstrijdleiding: Tijmen Groot, Stevin de Vries, Lucy van Oostveen
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e, Utrecht
Mixed Najaar 2017
15:00

UFC Utrecht 2 - Jungle-Speed 2

Wedstrijdleiding: Rob van Roekel, Jolijn van Mil, Robin Schenk
Sportcentrum Olympos, Utrecht
Mixed Najaar 2017
15:00

Jungle-Speed 3 - FC Breda

Wedstrijdleiding: Eva Lansu, Yannick Witte, Carrie Wegh
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e, Utrecht
Mixed Najaar 2017
15:00

UFC Utrecht 1 - Ailuropoda melanoleuca

Wedstrijdleiding: Anne Jan Hempenius, Stefan Taalman, De Bieten
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed Najaar 2017
15:00

De Shooters - Stick Together 3

Wedstrijdleiding: Eduard Pupupin, Eelco Anninga, Tim Mulder
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e, Utrecht
Mixed Najaar 2017
15:00

De Bende van Ellende - Jungle-Speed 1

Wedstrijdleiding: Tessa Dijksman, Jonathan Brugge, Trukes Tijgers
Sportcentrum Olympos, Utrecht
Mixed Najaar 2017
15:00

Reunited - Hot Shots

Wedstrijdleiding: HSK Mixed, Vera Vermaas
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed Najaar 2017
15:45

Stick Together 2 - The Lion Kings

Wedstrijdleiding: Bram van Harten, Joanne-Rose Buter, Edwin van Oosten
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e, Utrecht
Mixed Najaar 2017
15:45

Jungle-Speed Old Stars - Trukes Tijgers

Wedstrijdleiding: Henk Klooster, Jos Joore, Marieke Markus
Sportcentrum Olympos, Utrecht
Mixed Najaar 2017
15:45

HSK Falcons - HSK Mixed

Wedstrijdleiding: Loes Mehlkopf, Inge van Dasselaar, Eliane Schuurman
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed Najaar 2017
15:45

Messed Up - De Bieten

Wedstrijdleiding: Jacob Hoogenboom, Hans Botman, Yvonne Lucassen
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed Najaar 2017
15:45

WEL - Burnt Pancakes

Wedstrijdleiding: Ed van Zoolingen, Joost Iwema, Timon Lindeboom
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e, Utrecht
Mixed Najaar 2017
15:45

Fake Flamingo's - Stick Together 1

Wedstrijdleiding: Henri Koops, Sam van Alst, Else ter Haar
Sportcentrum Olympos, Utrecht
Mixed Najaar 2017
16:30

Blue Falcons - UFC Utrecht 1

Wedstrijdleiding: HSK Falcons
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed Najaar 2017
16:30

Mixed Flamingo's - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: Bert van den Burg, Jim Strolenberg, Willemijn Smeets
Sportcentrum Olympos, Utrecht
Mixed Najaar 2017
16:30

De Bende van Ellende - Jungle-Speed 2

Wedstrijdleiding: Fake Flamingo's, Iris Stokman
Sportcentrum Olympos, Utrecht
Mixed Najaar 2017
16:30

Reunited - Ailuropoda melanoleuca

Wedstrijdleiding: Veerle Berenpas, Guus Rammeloo, Messed Up
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed Najaar 2017
16:45

Stick Together 3 - WEL

Wedstrijdleiding: Christiaan Stolk, Rogier Schouten, Yannick Witte
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e, Utrecht
Mixed Najaar 2017
16:45

Burnt Pancakes - Jungle-Speed 3

Wedstrijdleiding: Lonit Peeters, Robert Denneman, Eva Brouwers
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e, Utrecht
Mixed Najaar 2017
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zondag 15 oktober 2017

Agenda Sportcentrum Olympos, Utrecht
PDF
Agenda Sportcampus Utrecht, Utrecht
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e, Utrecht
PDF
Bekijk deze datum via andere media