NeFUB competitie

Wedstrijden op zondag 16 december 2018

16
dec
09:30

West Side Agents C1 - Sonics C2

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten C1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd midden C
09:30

UFCU Leidsche Rijn C1 - UFC Lions C2

Wedstrijdleiding: Sonics C1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd midden C
09:45

West Side Agents E1 - Floorball Flames E1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn E1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden E
09:45

FB Agents Oost E1 - Sonics E1

Wedstrijdleiding: UFCU Oog in Al E1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden E
09:45

HFC Heroes D1 - UFCU Oog in Al D1

Wedstrijdleiding: West Side Agents D1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden D
10:10

UFCU Lunetten C1 - Sonics C1

Wedstrijdleiding: West Side Agents C1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd midden C
10:10

UFCU Oog in al C1  - UFC Lions C1

Wedstrijdleiding: Sonics C2
Het Gastland, Rhenen
Jeugd midden C
10:20

Jungle-Speed Old Stars - Reunited

Wedstrijdleiding: Red Dragonflies
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed najaar 2018
10:20

UFC Utrecht Eéntweede - Burnt Pancakes

Wedstrijdleiding: Jungle-Speed 3
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed najaar 2018
10:25

UFCU Leidsche Rijn E1 - UFC Lions D1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames E1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden E
10:25

UFCU Lunetten E1 - UFCU Oog in Al E1

Wedstrijdleiding: FB Agents Oost E1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden E
10:25

West Side Agents D1 - UFCU Lunetten D1

Wedstrijdleiding: UFCU Oog in Al D1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden D
10:50

Blue Flamingo's - HSK Mixed

Wedstrijdleiding: Fake Flamingo's
Roemer Visscher College, Den Haag
Mixed najaar 2018
11:00

Red Dragonflies - Stick Together 1

Wedstrijdleiding: Reunited
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed najaar 2018
11:00

Jungle-Speed 3 - Stick Together 3

Wedstrijdleiding: Burnt Pancakes
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed najaar 2018
11:05

Floorball Flames E1 - FB Agents Oost E1

Wedstrijdleiding: UFC Lions D1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden E
11:05

Floorball Flames E1 - FB Agents Oost E1

Wedstrijdleiding: UFC Lions D1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden E
11:05

Sonics E1 - West Side Agents E1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten E1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden E
11:05

FB Agents Oost D1 - HFC Heroes D1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten D1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden D
11:30

Fake Flamingo's - UC Face Off 1

Wedstrijdleiding: HSK Mixed
Roemer Visscher College, Den Haag
Mixed najaar 2018
11:40

Jungle-Speed Old Stars - UFC Utrecht Eéntweede

Wedstrijdleiding: Stick Together 1
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed najaar 2018
11:40

Reunited - Burnt Pancakes

Wedstrijdleiding: Stick Together 3
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed najaar 2018
11:45

UFC Lions D1 - UFCU Lunetten E1

Wedstrijdleiding: West Side Agents E1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden E
11:45

UFCU Oog in Al E1 - UFCU Leidsche Rijn E1

Wedstrijdleiding: Sonics E1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden E
11:45

Floorball Flames D1 - West Side Agents D1

Wedstrijdleiding: HFC Heroes D1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden D
12:20

Red Dragonflies - Jungle-Speed 3

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht Eéntweede
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed najaar 2018
12:20

Stick Together 1 - Stick Together 3

Wedstrijdleiding: Burnt Pancakes
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed najaar 2018
12:25

Floorball Flames E2 - UFCU Lunetten E2

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn D1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden E
12:25

Blue Flamingo's - Fake Flamingo's

Wedstrijdleiding: UC Face Off 1
Roemer Visscher College, Den Haag
Mixed najaar 2018
12:25

Sonics E2 - UFCU Leidsche Rijn E2

Wedstrijdleiding: Floorball Flames D1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden E
12:25

UFCU Oog in Al D1 - FB Agents Oost D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden D
13:00

Reunited - UFC Utrecht Eéntweede

Wedstrijdleiding: Jungle-Speed 3
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed najaar 2018
13:00

UFC Utrecht A/B1 - Floorball Devils A/B1

Wedstrijdleiding: UFC Lions A/B1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd midden A/B
13:00

Burnt Pancakes - Jungle-Speed Old Stars

Wedstrijdleiding: Stick Together 3
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed najaar 2018
13:05

UFCU Leidsche Rijn D1 - Sonics D1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames E2
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden D
13:05

HSK Mixed - UC Face Off 1

Wedstrijdleiding: Fake Flamingo's
Roemer Visscher College, Den Haag
Mixed najaar 2018
13:05

UFCU Lunetten D1 - Floorball Flames D1

Wedstrijdleiding: FB Agents Oost D1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden D
13:40

Stick Together 3 - Red Dragonflies

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht Eéntweede
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed najaar 2018
13:40

Stick Together 1 - Jungle-Speed 3

Wedstrijdleiding: Jungle-Speed Old Stars
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed najaar 2018
13:45

UFCU Lunetten E2 - Sonics E2

Wedstrijdleiding: FC Quicksticks D1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden E
13:45

UFCU Leidsche Rijn E2 - Floorball Flames E2

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn D2
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden E
14:00

UC Face Off 1 - Blue Flamingo's

Wedstrijdleiding: HSK Mixed
Roemer Visscher College, Den Haag
Mixed najaar 2018
14:15

UFC Lions A/B1 - Sonics A/B1

Wedstrijdleiding: Floorball Devils A/B1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd midden A/B
14:20

Jungle-Speed 2 - UC Face Off 2

Wedstrijdleiding: Blue Falcons
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed najaar 2018
14:25

Sonics D1 - FC Quicksticks D1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten E2
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden D
14:25

UFCU Lunetten D2 - HFC Heroes D2

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn E2
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden D
14:25

UFCU Leidsche Rijn D2 - Floorball Flames D2

Wedstrijdleiding: Sonics E2
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden D
14:40

HSK Mixed - Fake Flamingo's

Wedstrijdleiding: Blue Flamingo's
Roemer Visscher College, Den Haag
Mixed najaar 2018
15:00

Blue Falcons - Hot Shots 1

Wedstrijdleiding: UC Face Off 2
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed najaar 2018
15:00

Sanders Salamanders - Bambambam

Wedstrijdleiding: The Shooters
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed najaar 2018
15:15

FC Quicksticks D1 - UFCU Leidsche Rijn D1

Wedstrijdleiding: Sonics D1
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden D
15:15

Floorball Flames D2 - UFCU Lunetten D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden D
15:15

HFC Heroes D2 - UFCU Leidsche Rijn D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
Jeugd midden D
15:30

Floorball Flames A/B1 - UFC Lions A/B2

Wedstrijdleiding: Sonics A/B1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd midden A/B
15:40

UC Face Off 2 - The Shooters

Wedstrijdleiding: Bambambam
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed najaar 2018
16:20

Blue Falcons - Sanders Salamanders

Wedstrijdleiding: Jungle-Speed 2
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed najaar 2018
16:20

Hot Shots 1 - Bambambam

Wedstrijdleiding: The Shooters
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed najaar 2018
17:00

The Shooters - Jungle-Speed 2

Wedstrijdleiding: Sanders Salamanders
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed najaar 2018
17:40

Bambambam - Blue Falcons

Wedstrijdleiding: Jungle-Speed 2
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed najaar 2018
17:40

Hot Shots 1 - Sanders Salamanders

Wedstrijdleiding: UC Face Off 2
Sportcampus Utrecht, Utrecht
Mixed najaar 2018
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zondag 16 december 2018

Agenda Het Gastland, Rhenen
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Het Gastland, Rhenen
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht
PDF
Agenda Sportcampus Utrecht, Utrecht
PDF
Agenda Roemer Visscher College, Den Haag
PDF
Bekijk deze datum via andere media