NeFUB competitie

Wedstrijden op zondag 17 december 2017

17
dec
09:30

UFC Lions C2 - FC Quicksticks C1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn C2
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden C
09:30

UFCU Leidsche Rijn C1 - Sonics C2

Wedstrijdleiding: UFC Lions C1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden C
10:00

UFCU Leidsche Rijn E2 - UFCU Oog in Al E1

Wedstrijdleiding: HFC Heroes D1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
10:00

UFCU Leidsche Rijn E1 - Floorball Flames E1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten D1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
10:00

Floorball Flames E2 - UFCU Lunetten E1

Wedstrijdleiding: UFCU Oog in Al D1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
10:10

Floorball Devils C1 - Floorball Flames C1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten C1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden C
10:10

UFCU Leidsche Rijn C2 - UFC Lions C1

Wedstrijdleiding: FC Quicksticks C1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden C
10:50

UFCU Lunetten C1 - Sonics C1

Wedstrijdleiding: Floorball Devils C1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden C
11:30

FC Quicksticks E1 - HFC Heroes E1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames D1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
11:30

FB Agents E1 - Sonics E1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn D1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
13:30

FC Quicksticks A/B1 - UFC Lions A/B2

Wedstrijdleiding: UFC Lions A/B1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden A/B
14:30

Floorball Flames A/B1 - UFC Lions A/B1

Wedstrijdleiding: UFC Lions A/B2
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden A/B
15:30

Sonics A/B1 - UFCU Lunetten A/B1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames A/B1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden A/B
16:30

Sonics A/B2 - UFCU Leidsche Rijn A/B1

Wedstrijdleiding: Sonics A/B1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden A/B
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zondag 17 december 2017

Agenda Het Gastland, Rhenen
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Het Gastland, Rhenen
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen, Utrecht
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Nieuw Welgelegen, Utrecht
PDF
Bekijk deze datum via andere media