NeFUB competitie

Wedstrijden op zondag 17 december 2017

17
dec
09:30

UFC Lions C2 - FC Quicksticks C1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn C2
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden C
09:30

UFCU Leidsche Rijn C1 - Sonics C2

Wedstrijdleiding: UFC Lions C1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden C
10:00

UFCU Leidsche Rijn E2 - UFCU Oog in Al E1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn D2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
10:00

UFCU Leidsche Rijn E1 - Floorball Flames E1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten D1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
10:00

Floorball Flames E2 - UFCU Lunetten E1

Wedstrijdleiding: UFCU Oog in Al D1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
10:10

Floorball Devils C1 - Floorball Flames C1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten C1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden C
10:10

UFCU Leidsche Rijn C2 - UFC Lions C1

Wedstrijdleiding: FC Quicksticks C1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden C
10:45

Floorball Flames D1 - HFC Heroes D1

Wedstrijdleiding: UFCU Oog in Al E1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden D
10:45

Sonics D1 - UFCU Oog in Al D1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames E1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden D
10:45

UFC Lions D1 - Sonics D2

Wedstrijdleiding: Floorball Flames E2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden D
10:50

UFCU Lunetten C1 - Sonics C1

Wedstrijdleiding: Floorball Devils C1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden C
10:50

FC Quicksticks C1 - Floorball Devils C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden C
11:30

FC Quicksticks E1 - HFC Heroes E1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames D1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
11:30

UFC Lions C2 - UFCU Lunetten C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden C
11:30

FB Agents E1 - Sonics E1

Wedstrijdleiding: Sonics D2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
11:30

UFCU Leidsche Rijn C1 - UFCU Leidsche Rijn C2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden C
11:30

UFCU Oog in Al E1 - UFCU Leidsche Rijn E1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
12:10

Sonics C2 - Sonics C1

Wedstrijdleiding: Margreeth van Linge
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden C
12:10

Floorball Flames C1 - UFC Lions C1

Wedstrijdleiding: Niek van Linge, Jan Maurits van Linge
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden C
12:15

HFC Heroes D1 - UFCU Leidsche Rijn D2

Wedstrijdleiding: FC Quicksticks E1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden D
12:15

UFCU Leidsche Rijn D1 - UFCU Oog in Al D1

Wedstrijdleiding: FB Agents E1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden D
12:15

UFCU Lunetten D1 - Sonics D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden D
13:00

UFCU Lunetten E1 - HFC Heroes E1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames D1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
13:00

FB Agents E1 - Floorball Flames E2

Wedstrijdleiding: Sonics D1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
13:00

Sonics E1 - UFCU Leidsche Rijn E2

Wedstrijdleiding: UFC Lions D1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
13:30

FC Quicksticks A/B1 - UFC Lions A/B2

Wedstrijdleiding: Djuran Koopmans, Daan Bogaard, Margreeth van Linge
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden A/B
13:45

Floorball Flames D1 - UFCU Leidsche Rijn D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden D
13:45

FC Quicksticks E1 - Floorball Flames E1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn D1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
13:45

UFCU Lunetten D1 - UFC Lions D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden D
14:30

Floorball Flames A/B1 - UFC Lions A/B1

Wedstrijdleiding: Niek van Linge, Sam Brouwers, Ingrid van de Laak
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden A/B
14:30

Sonics D1 - UFCU Leidsche Rijn D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden D
15:30

Sonics A/B1 - UFCU Lunetten A/B1

Wedstrijdleiding: Niek van Linge, Loek Kamps, Bryan van Schijndel
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden A/B
16:30

Sonics A/B2 - UFCU Leidsche Rijn A/B1

Wedstrijdleiding: Erik Stoelinga, Bas Feenstra, AymĂ©e Hazeleger
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden A/B
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zondag 17 december 2017

Agenda Het Gastland, Rhenen
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Het Gastland, Rhenen
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen, Utrecht
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Nieuw Welgelegen, Utrecht
PDF
Bekijk deze datum via andere media