NeFUB competitie

Wedstrijden op zondag 26 november 2017

26
nov
09:30

UFC Lions C2 - UFCU Leidsche Rijn C1

Wedstrijdleiding: Sonics C1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
09:30

UFC Lions C1 - Sonics C2

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten C1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
10:00

Sonics E1 - FC Quicksticks E1

Wedstrijdleiding: Sonics D2
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden E
10:00

UFCU Lunetten E1 - UFCU Leidsche Rijn E1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn D2
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden E
10:00

UFCU Leidsche Rijn E2 - Floorball Flames E1

Wedstrijdleiding: UFC Lions D1
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden E
10:10

FC Quicksticks C1 - Sonics C1

Wedstrijdleiding: Sonics C2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
10:10

UFCU Lunetten C1 - UFCU Leidsche Rijn C2

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn C1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
10:45

Sonics D1 - Sonics D2

Wedstrijdleiding: Sonics E1
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden D
10:45

UFCU Lunetten D1 - UFCU Leidsche Rijn D2

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn E1
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden D
10:45

UFC Lions D1 - HFC Heroes D1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames E1
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden D
10:50

Sonics C2 - Floorball Flames C1

Wedstrijdleiding: UFC Lions C2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
10:50

UFCU Leidsche Rijn C1 - Floorball Devils C1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn C2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
11:30

FC Quicksticks E1 - UFCU Lunetten E1

Wedstrijdleiding: Sonics D2
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden E
11:30

Sonics C1 - UFC Lions C2

Wedstrijdleiding: Floorball Flames C1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
11:30

UFCU Leidsche Rijn E2 - FB Agents E1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten D1
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden E
11:30

UFCU Leidsche Rijn C2 - FC Quicksticks C1

Wedstrijdleiding: Floorball Devils C1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
11:30

Floorball Flames E1 - UFCU Oog in Al E1

Wedstrijdleiding: HFC Heroes D1
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden E
12:10

Floorball Flames C1 - UFC Lions C1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn C2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
12:10

Floorball Devils C1 - UFCU Lunetten C1

Wedstrijdleiding: FC Quicksticks C1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
12:15

Floorball Flames D1 - UFCU Leidsche Rijn D1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten E1
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden D
12:15

UFC Lions D1 - UFCU Leidsche Rijn D2

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn E2
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden D
12:15

UFCU Oog in Al D1 - Sonics D2

Wedstrijdleiding: UFCU Oog in Al E1
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden D
13:00

HFC Heroes E1 - Sonics E1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn D1
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden E
13:00

FB Agents E1 - Floorball Flames E2

Wedstrijdleiding: Sonics D1
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden E
13:00

UFCU Oog in Al E1 - UFCU Leidsche Rijn E1

Wedstrijdleiding: UFCU Oog in Al D1
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden E
13:30

UFCU Lunetten A/B1 - Sonics A/B2

Wedstrijdleiding: Ties van Linge, UFC Lions A/B1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden A/B
13:45

Floorball Flames D1 - Sonics D1

Wedstrijdleiding: HFC Heroes E1
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden D
13:45

UFCU Leidsche Rijn D1 - UFCU Oog in Al D1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames E2
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden D
13:45

HFC Heroes D1 - UFCU Lunetten D1

Wedstrijdleiding: FB Agents E1
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden D
14:30

Floorball Flames E2 - HFC Heroes E1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames D1
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden E
14:30

UFC Lions A/B1 - FC Quicksticks A/B1

Wedstrijdleiding: Mats Eglin, Niek van Linge, Sonics A/B2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden A/B
15:30

UFC Lions A/B2 - Floorball Flames A/B1

Wedstrijdleiding: Anthony van Hal, Vincent Veendijk, FC Quicksticks A/B1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden A/B
16:30

UFCU Leidsche Rijn A/B1 - Sonics A/B1

Wedstrijdleiding: Niek van Linge, Christian Moll, Floorball Flames A/B1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden A/B
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zondag 26 november 2017

Agenda Nieuw Welgelegen, Utrecht
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Nieuw Welgelegen, Utrecht
PDF
Agenda Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
PDF
Bekijk deze datum via andere media