NeFUB competitie

Wedstrijden op zondag 26 november 2017

26
nov
09:30

UFC Lions C2 - UFCU Leidsche Rijn C1

Wedstrijdleiding: Sonics C1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
09:30

UFC Lions C1 - Sonics C2

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten C1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
10:00

Sonics E1 - FC Quicksticks E1

Wedstrijdleiding: Sonics D2
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden E
10:00

UFCU Lunetten E1 - UFCU Leidsche Rijn E1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn D2
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden E
10:00

UFCU Leidsche Rijn E2 - Floorball Flames E1

Wedstrijdleiding: UFC Lions D1
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden E
10:10

FC Quicksticks C1 - Sonics C1

Wedstrijdleiding: Sonics C2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
10:10

UFCU Lunetten C1 - UFCU Leidsche Rijn C2

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn C1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
10:45

Sonics D1 - Sonics D2

Wedstrijdleiding: Sonics E1
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden D
10:45

UFCU Lunetten D1 - UFCU Leidsche Rijn D2

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn E1
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden D
10:45

UFC Lions D1 - HFC Heroes D1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames E1
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden D
10:50

Sonics C2 - Floorball Flames C1

Wedstrijdleiding: UFC Lions C2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
10:50

UFCU Leidsche Rijn C1 - Floorball Devils C1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn C2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
11:30

FC Quicksticks E1 - UFCU Lunetten E1

Wedstrijdleiding: Sonics D2
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden E
11:30

Sonics C1 - UFC Lions C2

Wedstrijdleiding: Floorball Flames C1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
11:30

UFCU Leidsche Rijn E2 - FB Agents E1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten D1
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden E
11:30

UFCU Leidsche Rijn C2 - FC Quicksticks C1

Wedstrijdleiding: Floorball Devils C1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
11:30

Floorball Flames E1 - UFCU Oog in Al E1

Wedstrijdleiding: HFC Heroes D1
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden E
12:10

Floorball Flames C1 - UFC Lions C1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn C2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
12:10

Floorball Devils C1 - UFCU Lunetten C1

Wedstrijdleiding: FC Quicksticks C1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden C
12:15

Floorball Flames D1 - UFCU Leidsche Rijn D1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten E1
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden D
12:15

UFC Lions D1 - UFCU Leidsche Rijn D2

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn E2
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden D
12:15

UFCU Oog in Al D1 - Sonics D2

Wedstrijdleiding: UFCU Oog in Al E1
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden D
13:00

HFC Heroes E1 - Sonics E1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn D1
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden E
13:00

FB Agents E1 - Floorball Flames E2

Wedstrijdleiding: Sonics D1
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden E
13:00

UFCU Oog in Al E1 - UFCU Leidsche Rijn E1

Wedstrijdleiding: UFCU Oog in Al D1
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden E
13:30

UFCU Lunetten A/B1 - Sonics A/B2

Wedstrijdleiding: UFC Lions A/B1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden A/B
13:45

Floorball Flames D1 - Sonics D1

Wedstrijdleiding: HFC Heroes E1
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden D
13:45

UFCU Leidsche Rijn D1 - UFCU Oog in Al D1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames E2
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden D
13:45

HFC Heroes D1 - UFCU Lunetten D1

Wedstrijdleiding: FB Agents E1
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden D
14:30

Floorball Flames E2 - HFC Heroes E1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames D1
Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
Jeugd Midden E
14:30

UFC Lions A/B1 - FC Quicksticks A/B1

Wedstrijdleiding: Sonics A/B2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden A/B
15:30

UFC Lions A/B2 - Floorball Flames A/B1

Wedstrijdleiding: FC Quicksticks A/B1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden A/B
16:30

UFCU Leidsche Rijn A/B1 - Sonics A/B1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames A/B1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden A/B
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zondag 26 november 2017

Agenda Nieuw Welgelegen, Utrecht
PDF
Wedstrijdbrieven Jeugd voor Nieuw Welgelegen, Utrecht
PDF
Agenda Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
PDF
Wedstrijdbrieven Jeugd voor Sporthal Bokkeduinen, Amersfoort
PDF
Bekijk deze datum via andere media