NeFUB competitie

Wedstrijden op zaterdag 28 oktober 2017

28
okt
10:00

Hot Flames 2 - UFC Utrecht 3

Wedstrijdleiding: Mark Beerstra, Wessel Straatman, Gandolf van der Griend
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Dames Floorball Competitie
10:30

Sonics 2 - Jungle Speed

Wedstrijdleiding: Tom Uil, Arjan de Groot, Lucas Verhoeven
Bokkeduinen, Amersfoort
Heren Floorball Competitie
10:30

FC Breda - Lions Together

Wedstrijdleiding: Kai Klapwijk, Jacco Bijlsma, Kjeld Vermeulen
Bavel - Sporthal de Huif, Bavel
Heren Floorball Competitie
10:30

UFC Utrecht 4 - Jungle Falcons

Wedstrijdleiding: Marc van Lanen, Pekka Kujala, Jonathan Brugge
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e, Utrecht
Dames Floorball Competitie
11:45

Messed Up 2 - UFC Groningen 3

Wedstrijdleiding: Suzan Put, Floor Takman, Sophie van Deelen
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Heren Floorball Competitie
12:15

Blue Falcons 2 - Hot Flames 2

Wedstrijdleiding: Yorik ter Hoeve, Lars Hendriks, Hans van Dam
Bokkeduinen, Amersfoort
Heren Floorball Competitie
12:15

Blue Falcons 3 - UFC Utrecht 4

Wedstrijdleiding: Joanne-Rose Buter, Denise Dijkstra, Tessel Hendriksen
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e, Utrecht
Heren Floorball Competitie
12:15

Blue Falcons 1 - FB Agents

Wedstrijdleiding: Daan van Linge, Dorothee Kruijs-Vogelesang, Bram van Harten
Bavel - Sporthal de Huif, Bavel
Heren Floorball Competitie
13:30

HFC Heroes - UFC Groningen 1

Wedstrijdleiding: Lucas Braakhuis, Marnix van Schrojenstein Lantman, Guus Kuiper
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Heren Floorball Competitie
14:00

Sonics 1 - UFC Utrecht 1

Wedstrijdleiding: Paul van Eeghen, Bart Kroese, Joost Schram
Bokkeduinen, Amersfoort
Heren Floorball Competitie
14:00

HSK 1 - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: Kristian Hiddinga, Christian Moll, Brian de Pagter
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e, Utrecht
Heren Floorball Competitie
14:30

Sonics - HSK Agents

Wedstrijdleiding: Jasper Meijer, Lennart van Gameren, Marián Baloga
Bavel - Sporthal de Huif, Bavel
Dames Floorball Competitie
15:15

Messed Up 1 - Hot Flames 1

Wedstrijdleiding: Egbert Boom, Andreas Looze, Arjan Veltens
Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
Heren Floorball Competitie
16:15

UFC Groningen 2 - HSK 2

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 1
Bokkeduinen, Amersfoort
Heren Floorball Competitie
16:15

UFC Utrecht 3 - Face Off

Wedstrijdleiding: Nina van Mastrigt, Inge van Dasselaar, Kike Wolters
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e, Utrecht
Heren Floorball Competitie
16:45

Hot Flames 1 - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: Dorothee Kruijs-Vogelesang, Barbora Sahánková, HSK Agents
Bavel - Sporthal de Huif, Bavel
Dames Floorball Competitie
18:00

UFC Utrecht 1 - UFC Groningen

Wedstrijdleiding: Stefan Oldewarris, Robbert Jan Pijpker, Bob Schats
Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e, Utrecht
Dames Floorball Competitie
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zaterdag 28 oktober 2017

Agenda Sportcentrum Universiteit Twente, Enschede
PDF
Agenda Bokkeduinen, Amersfoort
PDF
Agenda Bavel - Sporthal de Huif, Bavel
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e, Utrecht
PDF
Bekijk deze datum via andere media