NeFUB competitie

Wedstrijden op zondag 29 oktober 2017

29
okt
09:30

UFCU Leidsche Rijn C2 - Sonics C2

Wedstrijdleiding: UFC Lions C2
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden C
09:30

FC Quicksticks C1 - Floorball Devils C1

Wedstrijdleiding: UFC Lions C1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden C
10:00

FB Agents E1 - FC Quicksticks E1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn D1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
10:00

UFCU Oog in Al E1 - Floorball Flames E2

Wedstrijdleiding: HFC Heroes D1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
10:00

UFCU Lunetten E1 - Floorball Flames E1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten D1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
10:10

UFC Lions C2 - UFC Lions C1

Wedstrijdleiding: Floorball Devils C1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden C
10:10

UFCU Lunetten C1 - Floorball Flames C1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn C1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden C
10:10

UFCU Lunetten C1 - Floorball Flames C1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn C1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden C
10:45

Sonics D1 - UFCU Oog in Al D1

Wedstrijdleiding: FB Agents E1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden D
10:45

HFC Heroes D1 - UFCU Leidsche Rijn D1

Wedstrijdleiding: UFCU Oog in Al E1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden D
10:45

Floorball Flames D1 - UFCU Lunetten D1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames E1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden D
10:50

Floorball Devils C1 - Sonics C1

Wedstrijdleiding: FC Quicksticks C1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden C
10:50

UFCU Leidsche Rijn C1 - UFCU Leidsche Rijn C2

Wedstrijdleiding: Sonics C2
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden C
11:30

FC Quicksticks E1 - UFCU Oog in Al E1

Wedstrijdleiding: Sonics D1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
11:30

Sonics C2 - UFCU Lunetten C1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames C1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden C
11:30

Floorball Flames E1 - FB Agents E1

Wedstrijdleiding: UFCU Oog in Al D1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
11:30

UFC Lions C1 - FC Quicksticks C1

Wedstrijdleiding: Sonics C1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden C
11:30

Floorball Flames E2 - UFCU Leidsche Rijn E2

Wedstrijdleiding: Floorball Flames D1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
12:10

Floorball Flames C1 - UFC Lions C2

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten C1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden C
12:10

Sonics C1 - UFCU Leidsche Rijn C1

Wedstrijdleiding: UFC Lions C1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden C
12:15

UFCU Lunetten D1 - Sonics D2

Wedstrijdleiding: FC Quicksticks E1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden D
12:15

UFCU Leidsche Rijn D2 - Sonics D1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten E1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden D
12:15

UFCU Leidsche Rijn D1 - UFC Lions D1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames E2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden D
13:00

Sonics E1 - UFCU Leidsche Rijn E1

Wedstrijdleiding: Sonics D2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
13:00

HFC Heroes E1 - UFCU Lunetten E1

Wedstrijdleiding: Sonics D1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
13:00

Floorball Flames D1 - HFC Heroes D1

Wedstrijdleiding: UFC Lions D1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden D
13:30

UFC Lions A/B1 - UFCU Lunetten A/B1

Wedstrijdleiding: UFC Lions A/B2
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden A/B
13:45

UFCU Leidsche Rijn D2 - UFCU Oog in Al D1

Wedstrijdleiding: Sonics E1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden D
13:45

UFC Lions D1 - Sonics D2

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn E1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden D
14:30

UFC Lions A/B2 - UFCU Leidsche Rijn A/B1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten A/B1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden A/B
14:30

UFCU Leidsche Rijn E2 - Sonics E1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn D2
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
14:30

UFCU Leidsche Rijn E1 - HFC Heroes E1

Wedstrijdleiding: UFC Lions D1
Nieuw Welgelegen, Utrecht
Jeugd Midden E
15:30

FC Quicksticks A/B1 - Sonics A/B2

Wedstrijdleiding: Floorball Flames A/B1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden A/B
16:30

Floorball Flames A/B1 - Sonics A/B1

Wedstrijdleiding: FC Quicksticks A/B1
Het Gastland, Rhenen
Jeugd Midden A/B
Naar alle komende wedstrijden

Downloads voor zondag 29 oktober 2017

Agenda Het Gastland, Rhenen
PDF
Wedstrijdbrieven Jeugd voor Het Gastland, Rhenen
PDF
Agenda Nieuw Welgelegen, Utrecht
PDF
Wedstrijdbrieven Jeugd voor Nieuw Welgelegen, Utrecht
PDF
Bekijk deze datum via andere media