NeFUB competitie

Het Gastland, Rhenen

Groeneweg 58
3911 P Rhenen
Toon op kaart
0317-614633
http://www.hetgastland.nl/

Agenda Het Gastland

11
mrt
10:30

UFC Utrecht 1 - Fake Flamingo's

Wedstrijdleiding: The Lion Kings
Mixed voorjaar 2018
10:30

Mixed Flamingo's - Jungle-Speed 1

Wedstrijdleiding: Stick Together 2
Mixed voorjaar 2018
11:15

Burnt Pancakes - The Lion Kings

Wedstrijdleiding: Mixed Flamingo's
Mixed voorjaar 2018
11:15

Stick Together 2 - Blue Falcons

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 1
Mixed voorjaar 2018
12:00

Stick Together 1 - UFC Utrecht 1

Wedstrijdleiding: Blue Falcons
Mixed voorjaar 2018
12:00

Fake Flamingo's - Mixed Flamingo's

Wedstrijdleiding: Stick Together 4
Mixed voorjaar 2018
12:45

Stick Together 4 - Burnt Pancakes

Wedstrijdleiding: Jungle-Speed 1
Mixed voorjaar 2018
12:45

The Lion Kings - Stick Together 2

Wedstrijdleiding: Fake Flamingo's
Mixed voorjaar 2018
13:30

Jungle-Speed 1 - Stick Together 1

Wedstrijdleiding: Burnt Pancakes
Mixed voorjaar 2018
13:30

UFC Utrecht 1 - Mixed Flamingo's

Wedstrijdleiding: The Lion Kings
Mixed voorjaar 2018
14:15

Blue Falcons - Stick Together 4

Wedstrijdleiding: Stick Together 1
Mixed voorjaar 2018
14:15

Burnt Pancakes - Stick Together 2

Wedstrijdleiding: Mixed Flamingo's
Mixed voorjaar 2018
15:00

Fake Flamingo's - Jungle-Speed 1

Wedstrijdleiding: Stick Together 2
Mixed voorjaar 2018
15:00

Mixed Flamingo's - Stick Together 1

Wedstrijdleiding: Blue Falcons
Mixed voorjaar 2018
15:45

The Lion Kings - Blue Falcons

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 1
Mixed voorjaar 2018
15:45

Stick Together 2 - Stick Together 4

Wedstrijdleiding: Fake Flamingo's
Mixed voorjaar 2018
16:30

Stick Together 1 - Fake Flamingo's

Wedstrijdleiding: Burnt Pancakes
Mixed voorjaar 2018
16:30

Jungle-Speed 1 - UFC Utrecht 1

Wedstrijdleiding: Stick Together 4
Mixed voorjaar 2018
17:15

Stick Together 4 - The Lion Kings

Wedstrijdleiding: Jungle-Speed 1
Mixed voorjaar 2018
17:15

Blue Falcons - Burnt Pancakes

Wedstrijdleiding: Stick Together 1
Mixed voorjaar 2018
18
mrt
09:30

UFC Lions C2 - UFCU Lunetten C1

Wedstrijdleiding: Sonics C1
Jeugd Midden C
09:30

FC Quicksticks C1 - UFCU Lunetten C2

Wedstrijdleiding: UFC Lions C1
Jeugd Midden C
10:10

Sonics C1 - UFC Lions C1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten C1
Jeugd Midden C
10:10

Sonics C2 - Floorball Flames C1

Wedstrijdleiding: UFC Lions C2
Jeugd Midden C
10:50

Floorball Devils C1 - UFC Lions C2

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten C2
Jeugd Midden C
10:50

UFCU Lunetten C1 - FC Quicksticks C1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn C1
Jeugd Midden C
11:30

UFCU Leidsche Rijn C1 - Sonics C1

Wedstrijdleiding: FC Quicksticks C1
Jeugd Midden C
11:30

UFC Lions C1 - Sonics C2

Wedstrijdleiding: Floorball Devils C1
Jeugd Midden C
12:20

UFCU Lunetten C2 - Floorball Devils C1

Wedstrijdleiding: UFC Lions C1
Jeugd Midden C
12:20

Floorball Flames C1 - UFCU Leidsche Rijn C1

Wedstrijdleiding: Sonics C2
Jeugd Midden C
Laat volledige agenda van Het Gastland zien

Downloads voor Het Gastland

Agenda zondag 11 maart 2018
PDF
Agenda zondag 18 maart 2018
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor zondag 18 maart 2018
PDF
Agenda zondag 15 april 2018
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor zondag 15 april 2018
PDF
Bekijk deze locatie via andere media