NeFUB competitie

Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping, Utrecht

Grebbeberglaan 3-13
3527VX Utrecht
Toon op kaart

Agenda Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping

16
dec
09:45

West Side Agents E1 - Floorball Flames E1

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn E1
Jeugd midden E
09:45

FB Agents Oost E1 - Sonics E1

Wedstrijdleiding: UFCU Oog in Al E1
Jeugd midden E
09:45

HFC Heroes D1 - UFCU Oog in Al D1

Wedstrijdleiding: West Side Agents D1
Jeugd midden D
10:25

UFCU Leidsche Rijn E1 - UFC Lions D1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames E1
Jeugd midden E
10:25

UFCU Lunetten E1 - UFCU Oog in Al E1

Wedstrijdleiding: FB Agents Oost E1
Jeugd midden E
10:25

West Side Agents D1 - UFCU Lunetten D1

Wedstrijdleiding: UFCU Oog in Al D1
Jeugd midden D
11:05

Floorball Flames E1 - FB Agents Oost E1

Wedstrijdleiding: UFC Lions D1
Jeugd midden E
11:05

Floorball Flames E1 - FB Agents Oost E1

Wedstrijdleiding: UFC Lions D1
Jeugd midden E
11:05

Sonics E1 - West Side Agents E1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten E1
Jeugd midden E
11:05

FB Agents Oost D1 - HFC Heroes D1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten D1
Jeugd midden D
11:45

UFC Lions D1 - UFCU Lunetten E1

Wedstrijdleiding: West Side Agents E1
Jeugd midden E
11:45

UFCU Oog in Al E1 - UFCU Leidsche Rijn E1

Wedstrijdleiding: Sonics E1
Jeugd midden E
11:45

Floorball Flames D1 - West Side Agents D1

Wedstrijdleiding: HFC Heroes D1
Jeugd midden D
12:25

Floorball Flames E2 - UFCU Lunetten E2

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn D1
Jeugd midden E
12:25

Sonics E2 - UFCU Leidsche Rijn E2

Wedstrijdleiding: Floorball Flames D1
Jeugd midden E
12:25

UFCU Oog in Al D1 - FB Agents Oost D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Jeugd midden D
13:05

UFCU Leidsche Rijn D1 - Sonics D1

Wedstrijdleiding: Floorball Flames E2
Jeugd midden D
13:05

UFCU Lunetten D1 - Floorball Flames D1

Wedstrijdleiding: FB Agents Oost D1
Jeugd midden D
13:45

UFCU Lunetten E2 - Sonics E2

Wedstrijdleiding: FC Quicksticks D1
Jeugd midden E
13:45

UFCU Leidsche Rijn E2 - Floorball Flames E2

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn D2
Jeugd midden E
14:25

Sonics D1 - FC Quicksticks D1

Wedstrijdleiding: UFCU Lunetten E2
Jeugd midden D
14:25

UFCU Lunetten D2 - HFC Heroes D2

Wedstrijdleiding: UFCU Leidsche Rijn E2
Jeugd midden D
14:25

UFCU Leidsche Rijn D2 - Floorball Flames D2

Wedstrijdleiding: Sonics E2
Jeugd midden D
15:15

FC Quicksticks D1 - UFCU Leidsche Rijn D1

Wedstrijdleiding: Sonics D1
Jeugd midden D
15:15

Floorball Flames D2 - UFCU Lunetten D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Jeugd midden D
15:15

HFC Heroes D2 - UFCU Leidsche Rijn D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Jeugd midden D
12
jan
10:30

UFC Utrecht 4 - Jungle-Speed

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 5
Dames Competitie
12:15

Speed Up - UFC Utrecht 5

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 4
Heren Competitie
14:00

Blue Falcons 3 - U.C. Face Off 2

Wedstrijdleiding: Speed Up
Heren Competitie
15:45

UFC Utrecht 3 - Jungle-Speed

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 1
Heren Competitie
17:30

UFC Utrecht 1 - Messed Up 1

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 3
Heren Competitie

Downloads voor Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping

Agenda zondag 16 december 2018
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor zondag 16 december 2018
PDF
Agenda zaterdag 12 januari 2019
PDF
Bekijk deze locatie via andere media