NeFUB competitie

Nieuw Welgelegen, Utrecht

Grebbeberglaan 3-13
3527VX Utrecht
Toon op kaart

Agenda Nieuw Welgelegen

10
mrt
10:15

UFC Utrecht 4 - UFC Utrecht 3

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 2
Dames Floorball Competitie
12:00

UFC Utrecht 2 - Hot Flames 1

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 3
Dames Floorball Competitie
14:15

UFC Utrecht 1 - Blue Falcons 1

Wedstrijdleiding: Hot Flames 1
Heren Floorball Competitie
16:30

UFC Utrecht 3 - FC Breda

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 1
Heren Floorball Competitie
18:15

UFC Utrecht 4 - Sonics 2

Wedstrijdleiding: FC Breda
Heren Floorball Competitie
11
mrt
10:30

WEL - Jungle-Speed 2+1

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 2
Mixed voorjaar 2018
10:30

Hot Shots 1 - Sanders Salamanders

Wedstrijdleiding: Reunited
Mixed voorjaar 2018
11:15

HSK Mixed - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: WEL
Mixed voorjaar 2018
11:15

Reunited - Jungle-Speed 2

Wedstrijdleiding: Hot Shots 1
Mixed voorjaar 2018
12:00

U.C. Face Off 2 - WEL

Wedstrijdleiding: Jungle-Speed 2
Mixed voorjaar 2018
12:00

Jungle-Speed 2+1 - Hot Shots 1

Wedstrijdleiding: Ailuropoda melanoleuca
Mixed voorjaar 2018
12:45

Ailuropoda melanoleuca - HSK Mixed

Wedstrijdleiding: Sanders Salamanders
Mixed voorjaar 2018
12:45

UFC Utrecht 2 - Reunited

Wedstrijdleiding: Jungle-Speed 2+1
Mixed voorjaar 2018
13:30

Sanders Salamanders - U.C. Face Off 2

Wedstrijdleiding: HSK Mixed
Mixed voorjaar 2018
13:30

WEL - Hot Shots 1

Wedstrijdleiding: UFC Utrecht 2
Mixed voorjaar 2018
14:15

Jungle-Speed 2 - Ailuropoda melanoleuca

Wedstrijdleiding: Hot Shots 1
Mixed voorjaar 2018
14:15

HSK Mixed - Reunited

Wedstrijdleiding: U.C. Face Off 2
Mixed voorjaar 2018
15:00

Jungle-Speed 2+1 - Sanders Salamanders

Wedstrijdleiding: Reunited
Mixed voorjaar 2018
15:00

Hot Shots 1 - U.C. Face Off 2

Wedstrijdleiding: Jungle-Speed 2
Mixed voorjaar 2018
15:45

UFC Utrecht 2 - Jungle-Speed 2

Wedstrijdleiding: WEL
Mixed voorjaar 2018
15:45

Reunited - Ailuropoda melanoleuca

Wedstrijdleiding: Jungle-Speed 2+1
Mixed voorjaar 2018
16:30

U.C. Face Off 2 - Jungle-Speed 2+1

Wedstrijdleiding: HSK Mixed
Mixed voorjaar 2018
16:30

Sanders Salamanders - WEL

Wedstrijdleiding: Ailuropoda melanoleuca
Mixed voorjaar 2018
17:15

Ailuropoda melanoleuca - UFC Utrecht 2

Wedstrijdleiding: U.C. Face Off 2
Mixed voorjaar 2018
17:15

Jungle-Speed 2 - HSK Mixed

Wedstrijdleiding: Sanders Salamanders
Mixed voorjaar 2018
Laat volledige agenda van Nieuw Welgelegen zien

Downloads voor Nieuw Welgelegen

Agenda zaterdag 10 maart 2018
PDF
Agenda zondag 11 maart 2018
PDF
Agenda zondag 18 maart 2018
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor zondag 18 maart 2018
PDF
Agenda zondag 25 maart 2018
PDF
Agenda zondag 15 april 2018
PDF
Wedstrijdbrieven C/D/E-jeugd voor zondag 15 april 2018
PDF
Bekijk deze locatie via andere media