NeFUB competitie

Scharlakenhof, Haren

Geertsemaweg 3
9751 XA Haren
Toon op kaart
050-5343302

Agenda Scharlakenhof

25
nov
09:30

UFCG Lewenborg D1 - HSV D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Jeugd Noord D
09:30

HSV D1 - SC Rodenburg D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Jeugd Noord D
10:10

SC Rodenburg D1 - UFCG Beijum D2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Jeugd Noord D
10:10

UFCG Beijum D1 - UFCG Selwerd D1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Jeugd Noord D
10:50

UFCG Selwerd C1 - UFCG Lewenborg C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Jeugd Noord C
10:50

SC Rodenburg C1 - HSV C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Jeugd Noord C
11:30

Nummer 1 - Nummer 4

Wedstrijdleiding: Onbekend
Jeugd Noord D
11:30

Nummer 2 - Nummer 3

Wedstrijdleiding: Onbekend
Jeugd Noord D
12:10

Nummer 5 - Nummer 8

Wedstrijdleiding: Onbekend
Jeugd Noord D
12:10

Nummer 6 - Nummer 7

Wedstrijdleiding: Onbekend
Jeugd Noord D
12:50

SC Rodenburg C1 - UFCG Lewenborg C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Jeugd Noord C
12:50

UFCG Selwerd C1 - HSV C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Jeugd Noord C
14:00

UFCG Selwerd A/B2 - SC Rodenburg A/B1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Jeugd Noord A/B
15:00

HSV A/B1 - UFCG Lewenborg A/B2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Jeugd Noord A/B
9
dec
09:30

Nummer 5 - Nummer 7

Wedstrijdleiding: Onbekend
Jeugd Noord D
09:30

HSV E1 - UFCG Beijum E1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Jeugd Noord E
10:10

Nummer 6 - Nummer 8

Wedstrijdleiding: Onbekend
Jeugd Noord D
10:10

Nummer 1 - Nummer 3

Wedstrijdleiding: Onbekend
Jeugd Noord D
10:50

Nummer 2 - Nummer 4

Wedstrijdleiding: Onbekend
Jeugd Noord D
10:50

UFCG Beijum E1 - HSV E1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Jeugd Noord E
11:30

Nummer 5 - Nummer 6

Wedstrijdleiding: Onbekend
Jeugd Noord D
11:30

Nummer 7 - Nummer 8

Wedstrijdleiding: Onbekend
Jeugd Noord D
12:10

UFCG Lewenborg C1 - SC Rodenburg C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Jeugd Noord C
12:10

HSV C1 - UFCG Selwerd C2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Jeugd Noord C
12:50

Nummer 1 - Nummer 2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Jeugd Noord D
12:50

Nummer 3 - Nummer 4

Wedstrijdleiding: Onbekend
Jeugd Noord D
13:30

UFCG Lewenborg C1 - HSV C1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Jeugd Noord C
13:30

SC Rodenburg C1 - UFCG Selwerd C2

Wedstrijdleiding: Onbekend
Jeugd Noord C
14:40

UFCG Beijum A/B1 - HSV A/B1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Jeugd Noord A/B
15:40

UFCG Lewenborg A/B1 - SC Rodenburg A/B1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Jeugd Noord A/B
16:40

UFCG Lewenborg A/B2 - UFCG Selwerd A/B1

Wedstrijdleiding: Onbekend
Jeugd Noord A/B

Downloads voor Scharlakenhof

Agenda zaterdag 25 november 2017
PDF Excel
Wedstrijdbrieven Jeugd voor zaterdag 25 november 2017
PDF
Agenda zaterdag 9 december 2017
PDF Excel
Wedstrijdbrieven Jeugd voor zaterdag 9 december 2017
PDF
Bekijk deze locatie via andere media