NeFUB competitie

Uitslagen

0 - 0

UFC Utrecht 1 - Blue Falcons 1

Heren Competitie
Zaterdag 15 december 2018 in Utrecht
5 - 7

Sonics 1 - UFC Groningen 1

Heren Competitie
Zaterdag 15 december 2018 in Utrecht
7 - 0

Jungle-Speed - Blue Falcons

Dames Competitie
Zaterdag 15 december 2018 in Utrecht
6 - 3

Sonics 2 - UFC Utrecht 4

Heren Competitie
Zaterdag 15 december 2018 in Utrecht
1 - 1

UFC Utrecht 3 - UFC Utrecht 4

Dames Competitie
Zaterdag 15 december 2018 in Utrecht
4 - 4

Speed Up - Blue Falcons 3

Heren Competitie
Zaterdag 15 december 2018 in Utrecht
3 - 5

Hot Flames 1 - UFC Utrecht 1

Dames Competitie
Zaterdag 15 december 2018 in Utrecht
7 - 3

UFC Groningen A/B2 - UFC Groningen A/B3

Jeugd noord A/B
Zaterdag 8 december 2018 in Leek
2 - 10

UFC Groningen A/B4 - HSV A/B1

Jeugd noord A/B
Zaterdag 8 december 2018 in Leek
12 - 13

UFCG Beijum C1 - UFCG Selwerd C1

Jeugd noord C
Zaterdag 8 december 2018 in Leek
20 - 9

HSV C1 - Rodenburg C1

Jeugd noord C
Zaterdag 8 december 2018 in Leek
5 - 7

UFCG Selwerd D1 - UFCG Beijum D1

Jeugd noord D
Zaterdag 8 december 2018 in Leek
9 - 13

HSV D2 - Rodenburg D1

Jeugd noord D
Zaterdag 8 december 2018 in Leek
2 - 12

UFCG Selwerd C1 - UFCG Beijum C1

Jeugd noord C
Zaterdag 8 december 2018 in Leek
2 - 16

Rodenburg C1 - HSV C1

Jeugd noord C
Zaterdag 8 december 2018 in Leek
17 - 1

HSV D2 - UFCG Hogeland D1

Jeugd noord D
Zaterdag 8 december 2018 in Leek
3 - 12

UFCG Selwerd D1 - Rodenburg D1

Jeugd noord D
Zaterdag 8 december 2018 in Leek
6 - 2

UFCG Beijum/Selwerd E1 - HSV E2

Jeugd noord E
Zaterdag 8 december 2018 in Leek
15 - 1

UFCG Hogeland E1 - HSV E1

Jeugd noord E
Zaterdag 8 december 2018 in Leek
11 - 1

HSV D1 - UFCG Hogeland D1

Jeugd noord D
Zaterdag 8 december 2018 in Leek
2 - 15

Rodenburg D2 - UFCG Beijum D1

Jeugd noord D
Zaterdag 8 december 2018 in Leek
6 - 3

UFCG Beijum/Selwerd E1 - HSV E2

Jeugd noord E
Zaterdag 8 december 2018 in Leek
2 - 10

HSV E1 - UFCG Hogeland E1

Jeugd noord E
Zaterdag 8 december 2018 in Leek
2 - 14

UFC Utrecht A/B1 - UFC Lions A/B2

Jeugd midden A/B
Zondag 25 november 2018 in Utrecht
0 - 25

Floorball Devils A/B1 - Sonics A/B1

Jeugd midden A/B
Zondag 25 november 2018 in Utrecht
15 - 1

UFC Lions A/B1 - Floorball Flames A/B1

Jeugd midden A/B
Zondag 25 november 2018 in Utrecht
3 - 1

Hot Flames 2 - UFC Utrecht 4

Dames Competitie
Zaterdag 24 november 2018 in Utrecht
11 - 1

UFC Utrecht 1 - Sonics

Dames Competitie
Zaterdag 24 november 2018 in Utrecht
3 - 3

Groningen Messed Up - HSK Agents

Dames Competitie
Zaterdag 24 november 2018 in Enschede
1 - 2

Blue Falcons - U.C. Face Off 

Dames Competitie
Zaterdag 24 november 2018 in Den Haag
4 - 3

U.C. Face Off 2 - Hot Flames 2

Heren Competitie
Zaterdag 24 november 2018 in Utrecht
0 - 14

UFC Utrecht 2 - Hot Flames 1

Dames Competitie
Zaterdag 24 november 2018 in Utrecht
13 - 3

Tilburg Floorball - Blue Falcons 2

Heren Competitie
Zaterdag 24 november 2018 in Den Haag
2 - 1

UFC Utrecht 4 - Speed Up

Heren Competitie
Zaterdag 24 november 2018 in Enschede
12 - 5

UFC Groningen 2 - Jungle-Speed

Heren Competitie
Zaterdag 24 november 2018 in Utrecht
2 - 12

UFC Groningen 3 - UFC Utrecht 5

Heren Competitie
Zaterdag 24 november 2018 in Utrecht
4 - 1

Blue Falcons 1 - Sonics 1

Heren Competitie
Zaterdag 24 november 2018 in Den Haag
6 - 10

UFC Groningen 1 - UFC Utrecht 1

Heren Competitie
Zaterdag 24 november 2018 in Enschede
0 - 3

Blue Falcons 3 - Sonics 2

Heren Competitie
Zaterdag 24 november 2018 in Utrecht
10 - 3

U.C. Face Off 1 - Lions Together

Heren Competitie
Zaterdag 24 november 2018 in Utrecht
1 - 4

UFC Utrecht 3 - Jungle-Speed

Dames Competitie
Zaterdag 24 november 2018 in Utrecht
2 - 18

HSK - FB Agents

Heren Competitie
Zaterdag 24 november 2018 in Den Haag
7 - 6

Hot Flames 1 - Messed Up 1

Heren Competitie
Zaterdag 24 november 2018 in Enschede
1 - 4

UFC Utrecht 2 - UFC Utrecht 3

Heren Competitie
Zaterdag 24 november 2018 in Utrecht
3 - 5

Hot Flames 2 - U.C. Face Off

Dames Nederlandse Loterij Cup
Zaterdag 17 november 2018 in Lent (Nijmegen)
3 - 4

Sonics - Groningen Messed Up

Dames Nederlandse Loterij Cup
Zaterdag 17 november 2018 in Utrecht
1 - 13

UFC Groningen A/B4 - UFC Groningen A/B1

Jeugd noord A/B
Zaterdag 17 november 2018 in Haren
2 - 12

UFC Groningen A/B3 - HSV A/B1

Jeugd noord A/B
Zaterdag 17 november 2018 in Haren
10 - 2

UFC Groningen 2 - Sonics 2

Heren Nederlandse Loterij Cup
Zaterdag 17 november 2018 in Groningen
11 - 1

Lions Together - Speed Up

Heren Nederlandse Loterij Cup
Zaterdag 17 november 2018 in Lent (Nijmegen)
7 - 11

Messed Up 1 - Tilburg Floorball

Heren Nederlandse Loterij Cup
Zaterdag 17 november 2018 in Utrecht
13 - 6

UFCG Selwerd C1 - HSV C1

Jeugd noord C
Zaterdag 17 november 2018 in Haren
1 - 9

Rodenburg C1 - UFCG Beijum C1

Jeugd noord C
Zaterdag 17 november 2018 in Haren
7 - 7

UFCG Selwerd D1 - UFCG Beijum D1

Jeugd noord D
Zaterdag 17 november 2018 in Haren
11 - 5

Rodenburg D2 - HSV D1

Jeugd noord D
Zaterdag 17 november 2018 in Haren
5 - 7

U.F.C. Utrecht 3 - Hot Flames 2

Heren Nederlandse Loterij Cup
Zaterdag 17 november 2018 in Lent (Nijmegen)
4 - 5

U.C. Face Off 1 - U.F.C. Utrecht 2

Heren Nederlandse Loterij Cup
Zaterdag 17 november 2018 in Groningen
1 - 19

Jungle-Speed - FB Agents

Heren Nederlandse Loterij Cup
Zaterdag 17 november 2018 in Utrecht
6 - 8

HSV D2 - Rodenburg D1

Jeugd noord D
Zaterdag 17 november 2018 in Haren
0 - 13

Rodenburg C1 - UFCG Selwerd C1

Jeugd noord C
Zaterdag 17 november 2018 in Haren
4 - 9

HSV E1 - HSV E2

Jeugd noord E
Zaterdag 17 november 2018 in Haren
8 - 0

UFCG Beijum/Selwerd E1 - UFCG Hogeland E1

Jeugd noord E
Zaterdag 17 november 2018 in Haren
6 - 2

U.F.C. Groningen 1 - Hot Flames 1

Heren Nederlandse Loterij Cup
Zaterdag 17 november 2018 in Groningen
5 - 2

Rodenburg D2 - HSV D1

Jeugd noord D
Zaterdag 17 november 2018 in Haren
17 - 1

UFCG Beijum C1 - HSV C1

Jeugd noord C
Zaterdag 17 november 2018 in Haren
3 - 2

Hot Flames 1 - U.F.C. Utrecht 1

Dames Nederlandse Loterij Cup
Zaterdag 17 november 2018 in Lent (Nijmegen)
11 - 0

U.F.C. Utrecht 1 - Sonics 1

Heren Nederlandse Loterij Cup
Zaterdag 17 november 2018 in Utrecht
4 - 5

UFCG Hogeland E1 - HSV E2

Jeugd noord E
Zaterdag 17 november 2018 in Haren
10 - 1

UFCG Beijum/Selwerd E1 - HSV E1

Jeugd noord E
Zaterdag 17 november 2018 in Haren
10 - 0

HSV D1 - UFCG Hogeland D1

Jeugd noord D
Zaterdag 17 november 2018 in Haren
3 - 12

Rodenburg D2 - HSV D2

Jeugd noord D
Zaterdag 17 november 2018 in Haren
2 - 8

Jungle-Speed 1 - UC Face Off 1

Mixed najaar 2018
Zondag 11 november 2018 in Utrecht
9 - 0

Fake Flamingo's - Mixed Flamingo's

Mixed najaar 2018
Zondag 11 november 2018 in Utrecht
3 - 7

Stick Together 1 - Bambambam

Mixed najaar 2018
Zondag 11 november 2018 in Utrecht
6 - 5

Hot Shots 1 - Sanders Salamanders

Mixed najaar 2018
Zondag 11 november 2018 in Utrecht
5 - 2

Ailuropoda Melanoleuca - The Shooters

Mixed najaar 2018
Zondag 11 november 2018 in Utrecht
4 - 5

Stick Together 2 - Blue Flamingo's

Mixed najaar 2018
Zondag 11 november 2018 in Utrecht
3 - 3

Jungle-Speed Old Stars - HSK Mixed

Mixed najaar 2018
Zondag 11 november 2018 in Utrecht
9 - 8

UC Face Off 2 - Blue Falcons

Mixed najaar 2018
Zondag 11 november 2018 in Utrecht
3 - 7

Stick Together 1 - Hot Shots 1

Mixed najaar 2018
Zondag 11 november 2018 in Utrecht
5 - 6

Mixed Flamingo's - UC Face Off 1

Mixed najaar 2018
Zondag 11 november 2018 in Utrecht
2 - 5

Jungle-Speed 1 - Fake Flamingo's

Mixed najaar 2018
Zondag 11 november 2018 in Utrecht
4 - 3

Sanders Salamanders - Bambambam

Mixed najaar 2018
Zondag 11 november 2018 in Utrecht
8 - 10

Jungle-Speed 2 - Burnt Pancakes

Mixed najaar 2018
Zondag 11 november 2018 in Utrecht
6 - 4

WEL - Jungle-Speed 3

Mixed najaar 2018
Zondag 11 november 2018 in Utrecht
2 - 6

Red Dragonflies - Stick Together 3

Mixed najaar 2018
Zondag 11 november 2018 in Utrecht
4 - 5

UFC Utrecht Eéntweede - Reunited

Mixed najaar 2018
Zondag 11 november 2018 in Utrecht
5 - 4

Blue Flamingo's - HSK Mixed

Mixed najaar 2018
Zondag 11 november 2018 in Utrecht
6 - 2

Jungle-Speed Old Stars - Stick Together 2

Mixed najaar 2018
Zondag 11 november 2018 in Utrecht
6 - 8

Blue Falcons - The Shooters

Mixed najaar 2018
Zondag 11 november 2018 in Utrecht
2 - 6

Ailuropoda Melanoleuca - UC Face Off 2

Mixed najaar 2018
Zondag 11 november 2018 in Utrecht
4 - 6

Mixed Flamingo's - Jungle-Speed 1

Mixed najaar 2018
Zondag 11 november 2018 in Utrecht
4 - 4

Sanders Salamanders - Stick Together 1

Mixed najaar 2018
Zondag 11 november 2018 in Utrecht
6 - 7

UC Face Off 1 - Fake Flamingo's

Mixed najaar 2018
Zondag 11 november 2018 in Utrecht
5 - 5

Bambambam - Hot Shots 1

Mixed najaar 2018
Zondag 11 november 2018 in Utrecht
7 - 3

Jungle-Speed 3 - Stick Together 3

Mixed najaar 2018
Zondag 11 november 2018 in Utrecht
3 - 9

Burnt Pancakes - Reunited

Mixed najaar 2018
Zondag 11 november 2018 in Utrecht
7 - 5

UFC Utrecht Eéntweede - Jungle-Speed 2

Mixed najaar 2018
Zondag 11 november 2018 in Utrecht
5 - 12

Red Dragonflies - WEL

Mixed najaar 2018
Zondag 11 november 2018 in Utrecht
6 - 6

Blue Falcons - Ailuropoda Melanoleuca

Mixed najaar 2018
Zondag 11 november 2018 in Utrecht
3 - 2

Blue Flamingo's - Jungle-Speed Old Stars

Mixed najaar 2018
Zondag 11 november 2018 in Utrecht
3 - 10

The Shooters - UC Face Off 2

Mixed najaar 2018
Zondag 11 november 2018 in Utrecht
4 - 4

HSK Mixed - Stick Together 2

Mixed najaar 2018
Zondag 11 november 2018 in Utrecht
8 - 4

Stick Together 3 - WEL

Mixed najaar 2018
Zondag 11 november 2018 in Utrecht
11 - 2

Jungle-Speed 3 - Red Dragonflies

Mixed najaar 2018
Zondag 11 november 2018 in Utrecht
1 - 2

Reunited - Jungle-Speed 2

Mixed najaar 2018
Zondag 11 november 2018 in Utrecht
4 - 12

Burnt Pancakes - UFC Utrecht Eéntweede

Mixed najaar 2018
Zondag 11 november 2018 in Utrecht
36 - 0

UFC Lions A/B1 - Floorball Devils A/B1

Jeugd midden A/B
Zondag 4 november 2018 in Lent (Nijmegen)
8 - 0

Floorball Flames A/B1 - UFC Utrecht A/B1

Jeugd midden A/B
Zondag 4 november 2018 in Lent (Nijmegen)
12 - 0

Sonics A/B1 - UFC Lions A/B2

Jeugd midden A/B
Zondag 4 november 2018 in Lent (Nijmegen)
5 - 5

UFC Utrecht 4 - UFC Utrecht 5

Heren Competitie
Zaterdag 3 november 2018 in Utrecht
6 - 4

UFC Groningen 2 - Lions Together

Heren Competitie
Zaterdag 3 november 2018 in Haren
0 - 19

Blue Falcons 3 - Hot Flames 2

Heren Competitie
Zaterdag 3 november 2018 in Delft
6 - 4

U.C. Face Off 2 - Speed Up

Heren Competitie
Zaterdag 3 november 2018 in Groningen
3 - 8

UFC Utrecht 3 - Tilburg Floorball

Heren Competitie
Zaterdag 3 november 2018 in Delft
13 - 2

U.C. Face Off 1 - Blue Falcons 2

Heren Competitie
Zaterdag 3 november 2018 in Haren
2 - 2

UFC Groningen 3 - Sonics 2

Heren Competitie
Zaterdag 3 november 2018 in Groningen
16 - 3

UFC Groningen 1 - Messed Up 1

Heren Competitie
Zaterdag 3 november 2018 in Utrecht
6 - 9

HSV C1 - UFCG Selwerd C1

Jeugd noord C
Zaterdag 3 november 2018 in Groningen
14 - 0

UFCG Beijum C1 - Rodenburg C1

Jeugd noord C
Zaterdag 3 november 2018 in Groningen
16 - 8

Rodenburg D1 - UFCG Beijum D1

Jeugd noord D
Zaterdag 3 november 2018 in Groningen
18 - 2

HSV D2 - UFCG Hogeland D1

Jeugd noord D
Zaterdag 3 november 2018 in Groningen
26 - 6

UFC Utrecht 1 - HSK

Heren Competitie
Zaterdag 3 november 2018 in Delft
3 - 6

UFC Groningen A/B3 - UFC Groningen A/B1

Jeugd noord A/B
Zaterdag 3 november 2018 in Haren
8 - 4

Hot Flames 1 - Sonics 1

Heren Competitie
Zaterdag 3 november 2018 in Utrecht
9 - 7

HSV C1 - Rodenburg C1

Jeugd noord C
Zaterdag 3 november 2018 in Groningen
13 - 5

UFCG Beijum C1 - UFCG Selwerd C1

Jeugd noord C
Zaterdag 3 november 2018 in Groningen
15 - 2

UFCG Selwerd D1 - UFCG Hogeland D1

Jeugd noord D
Zaterdag 3 november 2018 in Groningen
3 - 7

UFC Groningen A/B2 - HSV A/B1

Jeugd noord A/B
Zaterdag 3 november 2018 in Haren
15 - 2

Rodenburg D1 - HSV D1

Jeugd noord D
Zaterdag 3 november 2018 in Groningen
2 - 8

UFCG Hogeland E1 - UFCG Beijum/Selwerd E1

Jeugd noord E
Zaterdag 3 november 2018 in Groningen
0 - 6

HSV E1 - HSV E2

Jeugd noord E
Zaterdag 3 november 2018 in Groningen
5 - 16

Blue Falcons 1 - FB Agents

Heren Competitie
Zaterdag 3 november 2018 in Delft
9 - 6

UFC Utrecht 2 - Jungle-Speed

Heren Competitie
Zaterdag 3 november 2018 in Utrecht
21 - 1

UFCG Beijum D1 - UFCG Hogeland D1

Jeugd noord D
Zaterdag 3 november 2018 in Groningen
6 - 3

UFCG Selwerd D1 - HSV D1

Jeugd noord D
Zaterdag 3 november 2018 in Groningen
12 - 1

UFCG Hogeland E1 - HSV E1

Jeugd noord E
Zaterdag 3 november 2018 in Groningen
1 - 8

HSV E2 - UFCG Beijum/Selwerd E1

Jeugd noord E
Zaterdag 3 november 2018 in Groningen
5 - 6

Blue Flamingo's - UC Face Off 1

Mixed najaar 2018
Zondag 14 oktober 2018 in Utrecht
7 - 5

UFC Utrecht Eéntweede - Jungle-Speed Old Stars

Mixed najaar 2018
Zondag 14 oktober 2018 in Utrecht
6 - 4

HSK Mixed - Reunited

Mixed najaar 2018
Zondag 14 oktober 2018 in Utrecht
3 - 5

Jungle-Speed 2 - Ailuropoda Melanoleuca

Mixed najaar 2018
Zondag 14 oktober 2018 in Utrecht
10 - 2

Burnt Pancakes - Blue Falcons

Mixed najaar 2018
Zondag 14 oktober 2018 in Utrecht
4 - 1

The Shooters - Stick Together 1

Mixed najaar 2018
Zondag 14 oktober 2018 in Utrecht
10 - 5

UC Face Off 2 - Bambambam

Mixed najaar 2018
Zondag 14 oktober 2018 in Utrecht
4 - 6

Stick Together 3 - Sanders Salamanders

Mixed najaar 2018
Zondag 14 oktober 2018 in Utrecht
4 - 3

Blue Flamingo's - UFC Utrecht Eéntweede

Mixed najaar 2018
Zondag 14 oktober 2018 in Utrecht
1 - 5

Ailuropoda Melanoleuca - Reunited

Mixed najaar 2018
Zondag 14 oktober 2018 in Utrecht
5 - 5

Jungle-Speed Old Stars - UC Face Off 1

Mixed najaar 2018
Zondag 14 oktober 2018 in Utrecht
3 - 9

HSK Mixed - Jungle-Speed 2

Mixed najaar 2018
Zondag 14 oktober 2018 in Utrecht
5 - 9

Mixed Flamingo's - Fake Flamingo's

Mixed najaar 2018
Zondag 14 oktober 2018 in Utrecht
2 - 9

Red Dragonflies - Hot Shots 1

Mixed najaar 2018
Zondag 14 oktober 2018 in Utrecht
2 - 8

Stick Together 2 - Jungle-Speed 1

Mixed najaar 2018
Zondag 14 oktober 2018 in Utrecht
1 - 3

WEL - Jungle-Speed 3

Mixed najaar 2018
Zondag 14 oktober 2018 in Utrecht
5 - 7

Stick Together 3 - UC Face Off 2

Mixed najaar 2018
Zondag 14 oktober 2018 in Utrecht
1 - 4

Stick Together 1 - Blue Falcons

Mixed najaar 2018
Zondag 14 oktober 2018 in Utrecht
5 - 5

Bambambam - Sanders Salamanders

Mixed najaar 2018
Zondag 14 oktober 2018 in Utrecht
8 - 3

Burnt Pancakes - The Shooters

Mixed najaar 2018
Zondag 14 oktober 2018 in Utrecht
8 - 7

Jungle-Speed Old Stars - Blue Flamingo's

Mixed najaar 2018
Zondag 14 oktober 2018 in Utrecht
3 - 6

Ailuropoda Melanoleuca - HSK Mixed

Mixed najaar 2018
Zondag 14 oktober 2018 in Utrecht
7 - 3

UC Face Off 1 - UFC Utrecht Eéntweede

Mixed najaar 2018
Zondag 14 oktober 2018 in Utrecht
4 - 4

Reunited - Jungle-Speed 2

Mixed najaar 2018
Zondag 14 oktober 2018 in Utrecht
8 - 4

Stick Together 2 - Mixed Flamingo's

Mixed najaar 2018
Zondag 14 oktober 2018 in Utrecht
7 - 5

Fake Flamingo's - Jungle-Speed 1

Mixed najaar 2018
Zondag 14 oktober 2018 in Utrecht
6 - 4

WEL - Red Dragonflies

Mixed najaar 2018
Zondag 14 oktober 2018 in Utrecht
6 - 3

Hot Shots 1 - Jungle-Speed 3

Mixed najaar 2018
Zondag 14 oktober 2018 in Utrecht
4 - 5

Sanders Salamanders - UC Face Off 2

Mixed najaar 2018
Zondag 14 oktober 2018 in Utrecht
5 - 7

Blue Falcons - The Shooters

Mixed najaar 2018
Zondag 14 oktober 2018 in Utrecht
2 - 2

Bambambam - Stick Together 3

Mixed najaar 2018
Zondag 14 oktober 2018 in Utrecht
6 - 9

Stick Together 1 - Burnt Pancakes

Mixed najaar 2018
Zondag 14 oktober 2018 in Utrecht
10 - 2

Hot Shots 1 - WEL

Mixed najaar 2018
Zondag 14 oktober 2018 in Utrecht
2 - 5

Jungle-Speed 1 - Mixed Flamingo's

Mixed najaar 2018
Zondag 14 oktober 2018 in Utrecht
3 - 2

Jungle-Speed 3 - Red Dragonflies

Mixed najaar 2018
Zondag 14 oktober 2018 in Utrecht
9 - 4

Fake Flamingo's - Stick Together 2

Mixed najaar 2018
Zondag 14 oktober 2018 in Utrecht
1 - 5

Blue Falcons - UFC Utrecht 3

Dames Competitie
Zaterdag 13 oktober 2018 in Delft
5 - 4

Blue Falcons 3 - UFC Groningen 3

Heren Competitie
Zaterdag 13 oktober 2018 in Utrecht
2 - 2

U.C. Face Off  - UFC Utrecht 4

Dames Competitie
Zaterdag 13 oktober 2018 in Haren
12 - 5

UFC Groningen 1 - HSK

Heren Competitie
Zaterdag 13 oktober 2018 in Groningen
3 - 2

UFC Utrecht 5 - Sonics 2

Heren Competitie
Zaterdag 13 oktober 2018 in Utrecht
3 - 12

HSK Agents - UFC Utrecht 1

Dames Competitie
Zaterdag 13 oktober 2018 in Delft
4 - 15

Speed Up - Hot Flames 2

Heren Competitie
Zaterdag 13 oktober 2018 in Utrecht
8 - 1

Groningen Messed Up - UFC Utrecht 2

Dames Competitie
Zaterdag 13 oktober 2018 in Haren
4 - 1

U.C. Face Off 1 - UFC Groningen 2

Heren Competitie
Zaterdag 13 oktober 2018 in Groningen
1 - 3

UFC Utrecht 4 - U.C. Face Off 2

Heren Competitie
Zaterdag 13 oktober 2018 in Utrecht
1 - 8

Blue Falcons 2 - UFC Utrecht 3

Heren Competitie
Zaterdag 13 oktober 2018 in Delft
5 - 1

Jungle-Speed - Hot Flames 2

Dames Competitie
Zaterdag 13 oktober 2018 in Utrecht
10 - 2

UFCG Selwerd C1 - Rodenburg C1

Jeugd noord C
Zaterdag 13 oktober 2018 in Haren
5 - 11

HSV C1 - UFCG Beijum C1

Jeugd noord C
Zaterdag 13 oktober 2018 in Haren
19 - 1

Rodenburg D1 - UFCG Selwerd D1

Jeugd noord D
Zaterdag 13 oktober 2018 in Haren
3 - 12

UFCG Beijum D1 - HSV D2

Jeugd noord D
Zaterdag 13 oktober 2018 in Haren
14 - 3

UFC Groningen A/B2 - UFC Groningen A/B4

Jeugd noord A/B
Zaterdag 13 oktober 2018 in Groningen
2 - 7

Messed Up 1 - Sonics 1

Heren Competitie
Zaterdag 13 oktober 2018 in Utrecht
2 - 9

Blue Falcons 1 - Hot Flames 1

Heren Competitie
Zaterdag 13 oktober 2018 in Delft
1 - 10

Sonics - Hot Flames 1

Dames Competitie
Zaterdag 13 oktober 2018 in Utrecht
3 - 6

UFCG Selwerd C1 - UFCG Beijum C1

Jeugd noord C
Zaterdag 13 oktober 2018 in Haren
6 - 11

Rodenburg C1 - HSV C1

Jeugd noord C
Zaterdag 13 oktober 2018 in Haren
14 - 3

HSV D2 - UFCG Selwerd D1

Jeugd noord D
Zaterdag 13 oktober 2018 in Haren
2 - 10

UFC Groningen A/B1 - HSV A/B1

Jeugd noord A/B
Zaterdag 13 oktober 2018 in Groningen
8 - 1

Rodenburg D2 - UFCG Hogeland D1

Jeugd noord D
Zaterdag 13 oktober 2018 in Haren
11 - 1

UFCG Beijum/Selwerd E1 - HSV E1

Jeugd noord E
Zaterdag 13 oktober 2018 in Haren
7 - 4

UFCG Hogeland E1 - HSV E2

Jeugd noord E
Zaterdag 13 oktober 2018 in Haren
3 - 7

UFC Utrecht 2 - Tilburg Floorball

Heren Competitie
Zaterdag 13 oktober 2018 in Delft
7 - 4

UFC Utrecht 1 - FB Agents

Heren Competitie
Zaterdag 13 oktober 2018 in Utrecht
1 - 4

Jungle-Speed - Lions Together

Heren Competitie
Zaterdag 13 oktober 2018 in Utrecht
0 - 5

Rodenburg D2 - UFCG Beijum D1

Jeugd noord D
Zaterdag 13 oktober 2018 in Haren
9 - 1

Rodenburg D1 - UFCG Hogeland D1

Jeugd noord D
Zaterdag 13 oktober 2018 in Haren
0 - 10

HSV E1 - UFCG Hogeland E1

Jeugd noord E
Zaterdag 13 oktober 2018 in Haren
10 - 1

UFCG Beijum/Selwerd E1 - HSV E2

Jeugd noord E
Zaterdag 13 oktober 2018 in Haren
1 - 14

UFC Utrecht A/B1 - Sonics A/B1

Jeugd midden A/B
Zondag 7 oktober 2018 in Amersfoort
0 - 20

UFC Lions A/B2 - UFC Lions A/B1

Jeugd midden A/B
Zondag 7 oktober 2018 in Amersfoort
5 - 13

Floorball Devils A/B1 - Floorball Flames A/B1

Jeugd midden A/B
Zondag 7 oktober 2018 in Amersfoort
9 - 5

FB Agents - UFC Groningen 1

Heren Competitie
Zaterdag 6 oktober 2018 in Utrecht
1 - 7

UFC Utrecht 4 - Hot Flames 2

Heren Competitie
Zaterdag 6 oktober 2018 in Utrecht
4 - 0

Hot Flames 2 - Blue Falcons

Dames Competitie
Zaterdag 6 oktober 2018 in Lent (Nijmegen)
1 - 8

Blue Falcons 3 - UFC Utrecht 5

Heren Competitie
Zaterdag 6 oktober 2018 in Den Haag
6 - 5

UFC Utrecht 3 - UFC Groningen 2

Heren Competitie
Zaterdag 6 oktober 2018 in Utrecht
4 - 5

Lions Together - Tilburg Floorball

Heren Competitie
Zaterdag 6 oktober 2018 in Utrecht
17 - 0

Hot Flames 1 - Groningen Messed Up

Dames Competitie
Zaterdag 6 oktober 2018 in Lent (Nijmegen)
8 - 2

HSK Agents - Sonics

Dames Competitie
Zaterdag 6 oktober 2018 in Den Haag
1 - 8

Jungle-Speed - U.C. Face Off 1

Heren Competitie
Zaterdag 6 oktober 2018 in Utrecht
2 - 1

U.C. Face Off 2 - Sonics 2

Heren Competitie
Zaterdag 6 oktober 2018 in Utrecht
3 - 1

UFC Utrecht 2 - Blue Falcons 2

Heren Competitie
Zaterdag 6 oktober 2018 in Den Haag
5 - 6

Messed Up 1 - Blue Falcons 1

Heren Competitie
Zaterdag 6 oktober 2018 in Lent (Nijmegen)
1 - 13

UFC Utrecht 2 - UFC Utrecht 1

Dames Competitie
Zaterdag 6 oktober 2018 in Utrecht
3 - 6

Speed Up - UFC Groningen 3

Heren Competitie
Zaterdag 6 oktober 2018 in Utrecht
3 - 0

U.C. Face Off  - UFC Utrecht 3

Dames Competitie
Zaterdag 6 oktober 2018 in Utrecht
1 - 10

Hot Flames 1 - UFC Utrecht 1

Heren Competitie
Zaterdag 6 oktober 2018 in Lent (Nijmegen)
9 - 3

Jungle-Speed - UFC Utrecht 4

Dames Competitie
Zaterdag 6 oktober 2018 in Utrecht
3 - 2

HSK - Sonics 1

Heren Competitie
Zaterdag 6 oktober 2018 in Den Haag
6 - 3

UFC Groningen A/B3 - UFC Groningen A/B4

Jeugd noord A/B
Zaterdag 29 september 2018 in Leek
23 - 4

UFC Groningen A/B1 - UFC Groningen A/B2

Jeugd noord A/B
Zaterdag 29 september 2018 in Leek
3 - 12

Rodenburg C1 - UFCG Beijum C1

Jeugd noord C
Zaterdag 29 september 2018 in Leek
11 - 7

UFCG Selwerd C1 - HSV C1

Jeugd noord C
Zaterdag 29 september 2018 in Leek
3 - 8

Rodenburg D2 - UFCG Selwerd D1

Jeugd noord D
Zaterdag 29 september 2018 in Leek
4 - 13

HSV D1 - HSV D2

Jeugd noord D
Zaterdag 29 september 2018 in Leek
2 - 13

Rodenburg C1 - UFCG Selwerd C1

Jeugd noord C
Zaterdag 29 september 2018 in Leek
6 - 5

UFCG Beijum C1 - HSV C1

Jeugd noord C
Zaterdag 29 september 2018 in Leek
8 - 9

Rodenburg D1 - HSV D2

Jeugd noord D
Zaterdag 29 september 2018 in Leek
8 - 6

UFCG Selwerd D1 - UFCG Beijum D1

Jeugd noord D
Zaterdag 29 september 2018 in Leek
5 - 1

UFCG Beijum/Selwerd E1 - UFCG Hogeland E1

Jeugd noord E
Zaterdag 29 september 2018 in Leek
0 - 7

HSV E1 - HSV E2

Jeugd noord E
Zaterdag 29 september 2018 in Leek
15 - 4

UFCG Beijum D1 - HSV D1

Jeugd noord D
Zaterdag 29 september 2018 in Leek
13 - 2

Rodenburg D1 - Rodenburg D2

Jeugd noord D
Zaterdag 29 september 2018 in Leek
12 - 0

UFCG Beijum/Selwerd E1 - HSV E1

Jeugd noord E
Zaterdag 29 september 2018 in Leek
1 - 6

UFCG Hogeland E1 - HSV E2

Jeugd noord E
Zaterdag 29 september 2018 in Leek
1 - 16

Floorball Flames A/B1 - Sonics A/B1

Jeugd midden A/B
Zondag 23 september 2018 in Utrecht
9 - 1

UFC Lions A/B2 - Floorball Devils A/B1

Jeugd midden A/B
Zondag 23 september 2018 in Utrecht
18 - 0

UFC Lions A/B1 - UFC Utrecht A/B1

Jeugd midden A/B
Zondag 23 september 2018 in Utrecht
11 - 2

UFC Utrecht 1 - Groningen Messed Up

Dames Competitie
Zaterdag 22 september 2018 in Utrecht
6 - 13

Sonics 1 - FB Agents

Heren Competitie
Zaterdag 22 september 2018 in Amersfoort
2 - 6

UFC Utrecht 3 - Hot Flames 2

Dames Competitie
Zaterdag 22 september 2018 in Rhenen
4 - 3

Hot Flames 1 - HSK Agents

Dames Competitie
Zaterdag 22 september 2018 in Delft
0 - 5

U.C. Face Off  - Jungle-Speed

Dames Competitie
Zaterdag 22 september 2018 in Utrecht
4 - 5

UFC Groningen 2 - UFC Utrecht 2

Heren Competitie
Zaterdag 22 september 2018 in Amersfoort
7 - 8

Blue Falcons - UFC Utrecht 4

Dames Competitie
Zaterdag 22 september 2018 in Delft
11 - 0

UFC Utrecht 4 - UFC Groningen 3

Heren Competitie
Zaterdag 22 september 2018 in Utrecht
6 - 3

Tilburg Floorball - U.C. Face Off 1

Heren Competitie
Zaterdag 22 september 2018 in Amersfoort
3 - 3

Hot Flames 1 - UFC Groningen 1

Heren Competitie
Zaterdag 22 september 2018 in Rhenen
1 - 6

Blue Falcons 3 - U.C. Face Off 2

Heren Competitie
Zaterdag 22 september 2018 in Delft
4 - 2

UFC Utrecht 5 - Speed Up

Heren Competitie
Zaterdag 22 september 2018 in Amersfoort
13 - 3

UFC Utrecht 1 - Messed Up 1

Heren Competitie
Zaterdag 22 september 2018 in Utrecht
1 - 1

Hot Flames 2 - Sonics 2

Heren Competitie
Zaterdag 22 september 2018 in Rhenen
3 - 2

Blue Falcons 1 - HSK

Heren Competitie
Zaterdag 22 september 2018 in Delft
7 - 2

Sonics - UFC Utrecht 2

Dames Competitie
Zaterdag 22 september 2018 in Amersfoort
1 - 3

Lions Together - Blue Falcons 2

Heren Competitie
Zaterdag 22 september 2018 in Rhenen
2 - 8

UFC Utrecht 3 - Jungle-Speed

Heren Competitie
Zaterdag 22 september 2018 in Utrecht
8 - 1

Sonics 2 - Speed Up

Heren Competitie
Zaterdag 15 september 2018 in Amersfoort
1 - 9

Blue Falcons 3 - UFC Utrecht 4

Heren Competitie
Zaterdag 15 september 2018 in Utrecht
8 - 3

UFC Utrecht 3 - Lions Together

Heren Competitie
Zaterdag 15 september 2018 in Amersfoort
2 - 3

UFC Utrecht 4 - UFC Utrecht 3

Dames Competitie
Zaterdag 15 september 2018 in Utrecht
2 - 12

HSK - Hot Flames 1

Heren Competitie
Zaterdag 15 september 2018 in Den Haag
8 - 8

UFC Groningen 1 - Blue Falcons 1

Heren Competitie
Zaterdag 15 september 2018 in Groningen
0 - 5

Messed Up 1 - FB Agents

Heren Competitie
Zaterdag 15 september 2018 in Amersfoort
4 - 2

Hot Flames 2 - UFC Utrecht 5

Heren Competitie
Zaterdag 15 september 2018 in Utrecht
11 - 2

Jungle-Speed - Blue Falcons 2

Heren Competitie
Zaterdag 15 september 2018 in Den Haag
2 - 12

UFC Groningen 2 - Tilburg Floorball

Heren Competitie
Zaterdag 15 september 2018 in Groningen
11 - 4

UFC Utrecht 1 - Sonics 1

Heren Competitie
Zaterdag 15 september 2018 in Amersfoort
0 - 18

Blue Falcons - Jungle-Speed

Dames Competitie
Zaterdag 15 september 2018 in Den Haag
6 - 3

U.C. Face Off 2 - UFC Groningen 3

Heren Competitie
Zaterdag 15 september 2018 in Groningen
7 - 4

Sonics - Groningen Messed Up

Dames Competitie
Zaterdag 15 september 2018 in Utrecht
4 - 4

UFC Utrecht 1 - Hot Flames 1

Dames Competitie
Zaterdag 15 september 2018 in Amersfoort
2 - 5

U.C. Face Off  - Hot Flames 2

Dames Competitie
Zaterdag 15 september 2018 in Groningen
7 - 2

HSK Agents - UFC Utrecht 2

Dames Competitie
Zaterdag 15 september 2018 in Den Haag
4 - 4

UFC Utrecht 2 - U.C. Face Off 1

Heren Competitie
Zaterdag 15 september 2018 in Utrecht